Kumaş

Kumaş

Bugün en popüler kumaş malzemedir. Pamuklu kumaşlar her tür kostüm için uygun, örgülü, kalınlıklı, pürüzsüz ve farklı ağırlıkta örgü olabilirler. Malzeme tüm hava koşullarında iyi adapte edilmiş tüm şekiller tarafından uygundur ve tercih edilir. Teknik özellikler serindir, iyi esneklik, hızlı emilim, renk çeşitliliği vardır.

Kumaş
Kumaş

– Eksileri: yüksek maliyet, sert kumaş, kuru his genellikle erkek müşterilerin tercihidir. İnsanlar çekici kadın müşteriler için yumuşak bir eğri oluşturmak için Spandex elyaflarını harmanlayarak bu dezavantajın üstesinden gelirler.

Kaliteli% 100 pamuk ipliği :kumaş pamuktan türetilmiştir. İnsanlar pamuk yetiştirirken, olgunlaşmış meyvelerin olgunlaşmasını bekleyin; çatlamış meyvelerdeki ham pamuk elyaflarını toplayıp geri getirin, ağartın, onları döndürün ve pamuk ipliğini döndürün. Örgü kıyafetleri.

Yaygın olarak bilinen pamuklu kumaşlar ve tanımlama yöntemleri: Farklı ipliklerin kumaşları farklı değerlere sahiptir, bu nedenle farklı iplik çeşitlerini bilmek önemlidir. Bu, kumaşların düzgün bir şekilde kullanılması için yararlıdır, bu da kumaşın dayanıklı olduğu anlamına gelir.

1) Pamuk: Sarı alevli hızlı ateş, yanan koku gibi koku, kül koyu gri.

2) İpek: Pamuk yavaş yanan, yanan filamentler orada saçları yanan gibi yerel yangın yanan kokusuna küçültmek ve koyu kahverengi, ten rengi, sonra parmağını sıkılmış küçük topaklar halinde dondurulmuştur.

Kumaş
Kumaş

3) Kuzu yünü: hızlı yanmaz, dumanlar ve kabarcık kabarcıklar oluşturur, ardından topaklar, kırmızımsı ve çıtır bir siyah renge sahiptir, derhal ezilir. Saç yakmak gibi kokuyor.

4) fiber: Hızlı yanma ve sarı alev, yanan kağıt kokusu, çok koyu kül.

5) Asetat : Yangınla birlikte yakıldığında yavaşça tutuşturun ve yoğun kahverengi kahverengine, yoğun bir şekilde paketlenip, ateşlenmemeye başlayın, sonra hızla topaklaşın, kolayca ezilirsiniz.

6) iplik poliamid (naylon), açık kahverengi bir sabit Müdürlüğü içine soğuk döner zor ezilmiş maydanoz kokusu ile, geri damlacıkları ve beyaz plastik içine ateş bu sermaye alev değil yanma.

Dokumasız kumaşlar , ısı ile büzülerek ve pamuk dokuma teknikleri kullanılarak birbirine bağlanan polipropilenden imal edilmiştir kumaş, kullanıcının sağlığı için hiçbir toksik madde içermediği için tamamen test edilmiştir, dokuma olmayan malzemelerden yapılmış kumaş poşetleri son derece estetik olacaktır.

Gelişmiş çok tabakalı ısı pres teknolojisi ile bitmiş kumaş poşetler kullanıcıyı memnun edebilir.

Dokunmamış torbalar birçok kez yıkanabilir ve tekrar kullanılabilir. Şu anda, dokuma olmayan polipropilen tarımsal üretimde pelin bir perde olarak kullanılmaktadır. Buna ek olarak tıbbi elbiseleri, maskeleri vb. Örtmek için dokunmamış kumaş kullanılabilir.

Dünyadaki her dakikada yaklaşık naylon çanta ile tahliye edilen yaklaşık torbanın olduğunu bilmeliyiz. Çevre ve iklim değişikliğine ilişkin uyarılara göre, yeraltına gömülmüş olan her plastik torbanın çürümesi yaklaşık  yıl alacaktır. Plastik torbalar tahrip edildiğinde çevreye ciddi zarar verirler ve toprağa zarar verirler ve çevreyi kirleterek insan sağlığına, yeryüzündeki hayvan ve bitkilere ciddi hastalıklara neden olurlar. …

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın