Parti Kumaş Alanlar

parti kumaş alanlar

Tafta Kumaş. Tafta kumaş onun hafif parıltılı suni ipek, ipek ya da naylon gibi farklı liflerden üretilmiş, berrak, yumuşak ve pürüzsüz düz dokuma kumaştır.
parti kumaş alanlar Tafta kumaş yaygın kadın üretiminde kullanılan giysiler. Tafta kumaş farklı ışığı yansıtır, mat ve parlak alanları, su leke veya işareti benzerlik sergileyen benzersiz dalgalı veya dalgalı deseni vardır.

Kelime ‘Tafta’ İran’dan kökeni vardır, ve “bükülmüş dokuma” anlamına gelir. Genel olarak, bir düz dokuma, ince çözgü iplikleri ve daha ağır dolgu iplikleri ile yapılır. İyi bir tafta kumaş optimum bir şekilde sanat temsil eder.

Denim Kumaş. Denim kumaş sağlam pamuk dimi olduğunu. Denim kumaşta, atkı kumaşın arkasında kumaş alanlar tanımlanabilir ortak çapraz azarlama üreten, iki veya ikiden fazla sayıda çözgü liflerinin altından geçer.
Diyagonal azarlama pamuk ördek denim kumaş varlığını ayırır. Denim kumaş genellikle jean ayrı hafif pamuklu tekstil ifade olsa mavi kot oluşturmak için indigo boya ile renklendirilir.

Denim kumaş tüm dünya ekonomileri üzerinde büyük bir ölçekte kullanılmaktadır. Onun canlı doku ve aşırı konfor sağlamak için parti kumaş alanlaryeteneği her yerinde moda varlıkları zorlu biri yapar. Keyifli bir alışveriş deneyimi ile, insanların daha fazla denim kumaş yenilikçi tasarımlar satın alma yönünde hareket ediyor.

Rayon Kumaş.Suni ipek kumaş temel olarak ince iplik memecikleri ile bir selüloz çözeltisi zorlayarak elde edilir sentetik tekstil elyaftır. Diğer bir deyişle, suni ipek kumaş filamanlar katılaşan bir nihai sonucudur. Rayon, bir sentetik kumaş ya da doğal bir ya da adlandırılan olamaz kumaş eşsiz bir türüdür. Suni yapma süreci oldukça farklıdır; doğal ham malzemeleri pratik hale dönüşür hangi aracılığıyla.

Rayon dokunmuş ya da örülmüş bir kumaş olabilir değil, ayrıca çok yönlü bir kullanımının sağlanması. Suni ipek kumaş etkinliği tafta veya diğer pamuklu kumaş göre nispeten daha yüksektir. Bu çok ekonomiktir. Bunun dışında, yumuşak doku en sevimli kumaşlardan rayon biri yapar. Rayon kumaş yaygın giysilerin ve ev mobilya ürünlerinin sayısı yapımında kullanılır Parti Kumaş Alan.

Mükemmel kıyafet mükemmel moda kumaşları hak ediyor. Kumaşlar çarpıcı elbiseler, bluzlar, pantolonlar ve daha fazlasını elde etmek için
bayan moda
kumaşlarının başlıca kaynağıdır. Koleksiyonumuzda bulunan enfes tasarım kumaşlarla gittiğiniz her yerde nefes kesici bir “çift kişilik çekim” yapın; Dünya senin sahneniz, muhteşem görünerek komuta edin.

Parça Kumaş. Mağazamızda veya çevrimiçi ortamdaki özel basılı ipekler, brokerler, işlemeli bağcıklar ve daha pek çok moda kumaş seçkisine göz atın; böylece herhangi bir tasarıma hayata geçirmenize yardımcı olacak tarzı bulacaksınız. Sizin için en iyi kumaş hangisidir bilmiyorum? Bize bir telefon açın ve bir temsilciniz moda hayallerini gerçeğe dönüştürmek konusunda size yardımcı olmaktan mutluluk duyacaktır.

Üçüncü Baskı, moda öğrencilerin ihtiyaçlarına odaklanmış bir metin ve renk örneği kitap. Kumaş örnekleri, kumaş ismi, lif içeriği, iplik

parti kumaş alanlar
parti kumaş alanlar

yapısı, sayım, renklendirme, ağırlık, kullanımlar, özellikler ve kumaşlar arasındaki benzerlikler / farklılıklar dahil olmak üzere aynı sayfada kumaş tanımlama ile ilgili tüm bilgileri içeren kumaş örnekleri sunar.

Kit, diğer renk örnekleri setinde bulunmayan 208 benzersiz kumaş örneği, etkinliklerle birlikte 100+ sayfa ders kitabı, Hızlı Başvuru Kılavuzu tabloları, tüm renk örnekleri için önceden kurulmuş montaj levhaları ve bir toplama camı içermektedir – hepsi sağlam bir 3 halkalı Bağlayıcı. Metin ve desen montajı sayesinde, okuyucular lif, iplik ve kumaşların doğasında olan performans özelliklerini ve yapımını öğrenecek ve en önemlisi son kullanımlarını modada öğreneceklerdir. Bu çok değerli referans, geniş bir bilgi yelpazesini bir ciltte bir araya getirerek, kullanıcıların noktaları birbirine bağlamayı denemek için daha az zaman harcamakta ve kavramları uygularken daha fazla zaman harcamaktadır. –

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın