Kumaşa Fransfer Baskı

Jakarlı Kumaş Jakar Kumaş
Jakarlı Kumaş Jakar Kumaş

Çok basit kumaş transfer baskı prosedür şudur: bir görüntü özel kaplamalı transfer kağıt üzerine basılı ya kopyalanır. HER TÜRLÜ - STOK - PARTİ - KUMAŞ - İPLİK - GİYİM - ALINIR - 0536 336 43 43 - Spot Kumaş Almak Bizim İşimiz--Basılan kağıt, daha sonra kumaş üzerine yüzü aşağı bakacak şekilde yerleştirilir ve ısı uygulanır ve görüntü kumaşa (ters) aktarılır. Bir kağıt türü renkli fotokopi ile yazıcıları ve diğer eserler yazın mürekkep püskürtmeli ile çalışır. Kağıtlarım değil değiştirilebilir. Bunun üzerinden mürekkep püskürtmeli transfer kağıdı çalıştırmayı deneyin eğer kötü bir renk fotokopi zarar verebilir. Ben bile hizmet sunmak olmadığını görmek için yerel kopya merkezi ile kontrol, renkli fotokopi transferler hakkında burada yazmak için gitmiyorum. Onlar nedeniyle pahalı kopya makineleri olası hasar onların kağıt kullanmak isteyebilir.

Çoğu dikişlerini için, 8.5 “x 11” yaprak paketlerde satılan özel kumaş transfer kağıdı kullanarak ev mürekkep püskürtmeli yazıcı kullanarak, kolay ve çok yönlü baskı için en iyi çözümdür. Mevcut kağıtları birçok marka var.=HER TÜRLÜ - STOK - PARTİ - KUMAŞ - İPLİK - GİYİM - ALINIR - 0536 336 43 43 - Spot Kumaş Almak Bizim İşimiz. Bazı kumaş mağazalarında kağıt bölümünde hepsi kendi etiketli markalar var satılmaktadır. Kumaş mağaza raflarında bu önemli markaları Son baktığımda bütün “sıcak soyma” tarzı kağıt ve birbirine çok benzer çalışmak gibiydi. Ben kağıtları çeşitli markalar ile mürekkep püskürtmeli yazıcılar hem de kullanılan ve onlar tüm iş.  (T-shirt) tekniği yazılar vardır ve bir demir kullanarak yukarı taşımak isteyenler için malzemeleri ve ısı presleri satıyor .

Kendim için, ben mürekkep püskürtmeli yazıcı ile kumaş transfer baskı için “soğuk soyma” kağıtları tercih ederim. Avantajı transfer hala çok sıcak iken kağıt soyulmuş bu kadar önemli değildir olmasıdır. Bu kumaş üzerine daha az beyaz lekeler ve yanma değil parmakları demektir. Ben sıcak soyma tip kumaşa daha fazla renk aktarır, ama soğuk ve sıcak hem de kullanarak bir fark etmek mümkün olmamıştır okudum. Bitmiş transfer ve daha az parlaklık için daha “saten” bakmak vardır kumaş.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın