Kumaşçılar Saten Kumaş

Saten Kumaş.Saten kumaş da en zarif kumaşlar olduğu söyleniyor. Neden arkasında onun şaşırtıcı görünüyor ve pürüzsüz bir yüzey. ....HER TÜRLÜ - STOK - PARTİ - KUMAŞ - İPLİK - GİYİM - ALINIR - 0536 336 43 43 - Spot Kumaş Almak Bizim İşimizSaten kumaş giysilerin ve diğerleri şeyler yükler kullanılır. Özellikle kadınlar için, saten kumaş bluz, külot, önlük, ve daha birçok giyim gibi giysilerin çeşitli kullanılır. Ayrıca, saten kumaş çarşaf, perde ve diğer pek çok dekoratif amaçlı kullanılır. Saten kumaş parlaklık gerçekten malzeme yüksek sınıf yapar. Bunun üstünde, saten kumaş, siyah, kırmızı, yeşil, mor, mavi ve vb gibi çok yönlü renk seçenekleri.

Saten kumaş genellikle ipek veya rayon oluşan ve bu kadar pürüzsüz neden olur. Ayrıca, saten kumaşlar çeşitli ağırlıklarda yararlandığı ve normalde çok hafif vardır. Ayrıca, saten çok hassas ve özen ve dikkat büyük bir anlaşma ile üretilmektedir. ---HER TÜRLÜ - STOK - PARTİ - KUMAŞ - İPLİK - GİYİM - ALINIR - 0536 336 43 43 - Spot Kumaş Almak Bizim İşimizSaten kumaşlar saten kumaş ve her iplikçik olarak üretim ve işleme ünitesinin ince bir dizi kadar ihtiyacı iyi örme gerekir. Uzun bir zamandan beri en çok talep kumaş olduğu gibi kitleler arasında saten kumaşın ler büyük talep, yeni bir şey değil. Mevcut çok, yenilikçi tasarımcı giyim ile, saten kumaş kullanılabilirlik aralığı daha önce hiç olmadığı gibi genişletti.

Endüstriyel Kumaş. Endüstriyel kumaş genellikle fiberglas, karbon ve aramid lifler gibi sentetik liflerden yapılmış bir kumaştır. Bu, özellikle de belirli bir uygulama karşılamak için yapılmış genişlikleri, ağırlık ve inşaat geniş bir yelpazede kapsar. Endüstriyel kumaş dekoratif amaçlı kullanılmaktadır. Endüstriyel kumaş Öncelikle vb filtrasyon için, deniz ve eğlence ürünleri, yalıtım, elektronik, ticaret ve inşaat ve koruyucu giysiler kullanılır vb temel örgüye, yani sade, leno, saten, sepet çeşitli kalınlıklarda ve yapılarda dokuma

Fiberglas Kumaş. Fiberglas genellikle kumaş, iplik, izolatörler ve yapısal nesneler gibi farklı ürünlerin üretiminde kullanılan, genellikle son derece ince olan cam elyaflar ve oluşan bir malzemedir.

Filtre Kumaş. Bir filtre kumaş iyi işlevselliği ve uzun ömür için bilinir. Ancak filtre kumaş, yüksek sıcaklık ve kimyasal direnç ile tanınır.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın