Viskon Kumaş Üreticileri

Viskon Kumaş. Onun icadından bu yana, viskon yaygın kumaş kaplama için kullanılır. Zamanın geçişi ile kalkınma nakış ve abartı için iplik haline bükülmüş olan Viskon yol açmıştır.unnamedN Daha da geliştirilmesi yer almaktadir olarak, viskon tamamen eski yün ve pamuk yerini almıştı ve onun yaygın olarak kadınların çorap ve iç çamaşırı için kullanılmaktadır.

Bu havlu ve masa örtüleri için zımba sağladığından dolayı bozulabilen doğası, viskon genellikle şemsiye Günümüzde vb kolları gibi katı nesnelerin üretiminde kullanılmak üzere reddedildi, viskon kumaş yaygın astar ve mobilya için kullanılır.

Gri Kumaş. Nedeniyle maliyet etkinliği, mükemmellik ve uzun ömürlü, gri kumaş yaygın kumaş üretimi için kullanılmaktadır. Benzersiz dokuma gri kumaş artan piyasa talebi takdir giderek daha popüler hale gelmiştir.--HER TÜRLÜ - STOK - PARTİ - KUMAŞ - İPLİK - GİYİM - ALINIR - 0536 336 43 43 - Spot Kumaş Almak Bizim İşimiz Gri kumaştan yapılmış giysileri sadece her yönüyle çarpıcı olarak adlandırılan olabilir.Muazzam estetik vitrine ve sihir bir eğilimi açığa gri kumaş kullanılarak yapılan giysiler uluslararası pazarda iktidar vardır. Keyifli bir alışveriş farklı dokular, yüzeyler ve gri kumaş boyutları durumu ile yürütülen olabilir.

Polipropilen Kumaş. Örme yüzde polipropilen kaburga başına yüz tek katman genellikle kuru kalır ve bu özelliği nedeniyle bu sıcak kişinin vücut tutar çünkü polipropilen kumaş, özellikle kış mevsimi içindir. Kullanıcı kolaylığı soğuk havalarda herhangi bir orta etkinliği gerçekleştirmek için olanak sağlar çünkü yüksek kaliteli hafif polipropilen kumaş kış sezonunda tercih edilir.

Polipropilen kumaş temel olarak kumaştaki nem ihtimalini feragat ve uzak deriden kendi iter nem buharı, hidrofobik oluşur. Özellikleri çok sayıda gerektiren, polipropilen kumaş sadece her yönüyle çarpıcı adlandırılabilir.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın