Kumaşlar

Kendi elbiselerini yapmaya başlamak için gidiyoruz, bazı kumaş üzerine ellerini almak gerekir. Tecrübeli yan çekmeceleri dolması ve çamaşır kazık saklanıyor,HER TÜRLÜ - STOK - PARTİ - KUMAŞ - İPLİK - GİYİM - ALINIR - 0536 336 43 43 - Spot Kumaş Almak Bizim İşimiz yatak altında, dolap bez saklamak bir sebebi var. Giysi satın alma yolu daha zevkli – Kumaş alışveriş eğlenceli. Eğer ipek, keten, kadife, tüvit cıvata sonra geçmiş cıvatasını dolaşmak gibi ilham verici bir egzersiz. Sonra renkler, baskılar, örgüler. Yakında, size mükemmel bir kıyafet hayal meşgulüz. Sadece Eğer doğru kumaş bulabilirsiniz Korkma! Ben etraflıca sizin adınıza alışveriş var. ( Ben böyle özverili olduğumu biliyorum. ) Burada dükkanlar benim kadar tamamen yuvarlaktır.

Kumaşlar

İskoçya’da en iyi kumaş dükkanında arıyorsanız, size Kumaşlar ziyaret daha kötü yapabilir . Ben burada bazı güzel lacivert yün aldım ve yün / deri onunla etek püre yapılmış. Onlar sıradışı yanı sıra açık stok kumaş alan – Ben streç astar burada kumaş, nadir bulunan – ve muhtemelen bizim desteğe ihtiyacıHER TÜRLÜ - STOK - PARTİ - KUMAŞ - İPLİK - GİYİM - ALINIR - 0536 336 43 43 - Spot Kumaş Almak Bizim İşimiz.

İyi kumaş mağazaları bazıları dışarıdan sevimsiz görünebilir. Somut bir dış arkasına saklanarak, bazı somut merdivenlerden yukarı ama kumaşın iç güzelliğinden büyük bir atölye olduğunu. Bu fiyatları geniş bir yelpazede kapsayan, ben geldim büyük birini barındırıyor. Bile gerekli fark etmedi bir şey muhtemelen orada burada herkes için bir şey ve. Onlar İskoçya şekilde yukarı, bu yerin yeterince alınamıyor!

Bu bize en çok dört kez bir yıl yeni kumaş koleksiyonları örneklerini gönderme, bir abonelik tabanlı olması neden bu kadar büyük olan bu kumaş dükkanı, seyahat etmek için uzun bir yol var. Onların örneği teslimatlar benim dikiş yılın olayları vardır, ve onların çeşitli seçimleri ile bana ilham çekinmiyorsunuz.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın