Kürk Nasıl Dikilir

Kürk dikmek için nasıl kürk ile çalışma karmaşıklığı kesip rahatsız dikmek kolay değil olmasıdır. Onlar kazık kesecek gibi ürün bir silgi sokulabilen bir jilet ile kesip böylece 1yaralanmaya neden olmayacak şekilde Makas, kürk imkansız kesmek için.

Eğer kürk kesmek için tekerlekler üzerinde özel bir bıçak kullanmaya karar verirseniz, güçlü bir itme gerektiği gibi kullanımı sert tabakayı, daha iyi sunta gerekli olduğunu unutmayın olarak bıçak ile çalışırken ince karton, ya da hemen aynı kazık paylaşmanızı sağlar kesme ağırlığı, olacak. Eğer kürk dikmek öğrenmek için karar verdiyseniz, bir kaç öneriler öğrenmek gerekir.

Gelecekteki ürünleri için bir model seçimi, küçük unutmayın neredeyse görünmez kürk Ayrıntılar ve onları dikmek çok zor olabilir, bu nedenle parça minimum sayıda ürünlere tercih vermek. Edecektir hangi yöne parça kazık hedefliyor izlemek için emin olun. Kazık yönü aynı olduğunu, böylece tüm öğeler ürünü çürümüş olması gerekir. Bazen şekerleme 2yönü örtülü olduğu için, dikkatli olun. Daha satır öğeleri dikiş yapmak olduğunu hatırlamak önemlidir, o kadar zorlaşır.

Olacak , aksi takdirde olmaz, dikiş makinesi ayak büyümesi için gerekli olduğundan emin olun, kürk dikmek başlayan iğne altında ürün getirmek mümkün olacak. Bazen dört eklemeler kürk dikiş gerekli olacaktır, çünkü bunu her zaman kontrol etmeyi unutmayın. Dikişler kürk gibi, daha fazla işlem gerektirmez malzeme her zaman dikkatli olmak içinde bir şekerleme azaltmak gerekir teyelleme dikiş ve parçaları yapma, uygun olur. Küçük bir makas yapmak aşağıdaki boyutlarda makine iğneleri kullanın: 14/90, 16/100. Bu 20-24 Mayıs cm içinde dikiş dikiş yoğunluğunu korumak için gereklidir. Bazen bir pamuk-polyester alabilir, evrensel bir polyester kullanılması arzu ipler. Bitiş çizgisini işlerken, 3kapalı döngüler esnek iplik gerekir. Hata ayıklama hattı başka bir yoğun malzeme için gerekli olan, bu nedenle basınç ayak makinesi ve iplik gerginliği hat tekdüze değildir kadar kademeli zayıflatmak için gereklidir. Bu kürk, bir solunum dikmek iyidir. Kürk kadar kısa ise, bir solunum yapabilirsiniz, ve uzun eğer, en az iki gerekecektir. Böylece, komplikasyonsuz ipuçlarını takip hem küçük ve yeterince büyük kürk yapmak için öğrenebilirsiniz.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın