Kuş Tüyü Yastık Kumaşı

Kuş Tüyü Yastıklar

Kuş tüyü yastıklar eskisi kadar yaygın değildir ve tüm bu tüyleri tutan kumaş ya kadar yaygın değildir. feather......HER TÜRLÜ - STOK - PARTİ - KUMAŞ - İPLİK - GİYİM - ALINIR - 0536 336 43 43 - Spot Kumaş Almak Bizim İşimizİşaretleyerek ağır için genel bir terimdir pamuk veya pamuk ve keten yastık ya da karşılamak için kullanılan karışım kumaş döşeme .

İnsanlar için minder keneler saman üzerinde uyudu ve tüyü yastık kullanılır günlerde, onlar sağlam ve çıkmaya çalışıyor tutmak için yeterince yakından dokunmuş bir kumaş gerekli. Kumaş işaretleyerek cevap oldu. Hatta örgü, bir yakın bir ağır, sağlam bir kumaştır. Tüyleri genellikle bu malzemeyi ihlal zor bir zaman var.

Yastık işaretleyerek diğer ağır ayırt edilebilir kumaş onun baskı ile. Bir beyaz veya bej zemin üzerine koyu renkler – En dar, dikey çizgiler vardır. Bu model uzun yıllardır kullanılmakta olan ve çoğu insan bir kerede tanır. Bu bez satın alırken, bir kişinin ışığa serbest ucunu tutmak gerekir. Işık yok örgünün üzerinden göstermek gerekir, ya da yeterince yakın değil. Kumaş da elin üzerinde kolayca asmak gerekir – biraz sert ve ağır hissetmeniz gerekir. Sertlik Bazı yıkayın ve kullanımı ile yumuşatır, ancak sertlik kaliteli bir işaretidir.

IMG_26......HER TÜRLÜ - STOK - PARTİ - KUMAŞ - İPLİK - GİYİM - ALINIR - 0536 336 43 43 - Spot Kumaş Almak Bizim İşimizDöşeme geçiyor daha ağır bir malzemedir ve iyi ağırlık benzer olmak zorundadır denim mobilya kullanılan kadar durmak için. Mobilya deseni gibi insanlar bu temiz, düzgün tasarım ve kolay gibi atmak veya yastık, halı gibi katı renk aksesuarlar ile uyumlu çünkü. Bu kumaş bir oda birçok kişi çekici ve güven verici bulduğu bir ev gibi, rahat bir his verir.

İyi yastık geçiyor oldukça pahalı. Bu kumaş satmak çoğu mağazalardan satın alınan ve genellikle geniş 54 inç (137 santimetre) edilebilir. Daha kolay bir kanepe veya sandalye kapsayacak şekilde döşeme işliyor, geniş 72 inç (182 santimetre) olabilir. Döşemelik kumaş genellikle oldukça pahalı olacak, ama onun dayanıklılık fiyatını kaydırır.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın