Su Geçirmez Kumaşlar

Su Geçirmez Kumaşlar

Suya karşı dirençli ve su geçirmez kumaş bir madde giren veya çıkan önlenir su miktarına bakın.WaterResis......HER TÜRLÜ - STOK - PARTİ - KUMAŞ - İPLİK - GİYİM - ALINIR - 0536 336 43 43 - Spot Kumaş Almak Bizim İşimiz Aynı amaca sahip olmasına rağmen, bu şartlar da farklıdır ve eş anlamlı olarak kullanılmamalıdır. Su-dayanıklı ve su geçirmez kumaşlar arasındaki temel fark, suya dayanıklı ürünler ıslak hava dayanabilir ama tamamen suya batmış olan dayanamaz olduğunu; su geçirmez ürünler olabilir.

Bir ürün su girişini karşı direnç gösteren bir koruma seviyeleri değişebilir. Her su geçirmez ve su geçirmez bir ürün, ürünün girişi koruma oranlarını IP derecelendirme sistemi, ikinci bir seviye değerlendirme verilir. Bu, suya dayanıklı ve su geçirmez ürünler satın alırken dikkat tüketiciler için önemli bir faktör olduğunu, özellikle bir böyle bir saat gibi, elektronik. Derecelendirme su bile bir damla bu madde su büyük bir gövde altına gidin ve hala düzgün çalışmıyor olabilir, yani seviye 8’e, öğesine dokunun gerektiğini, yani 0 seviyesinde değişmektedir.

Nedeniyle pazarlama ve etiketleme ürünlerin doğruluğunu soruşturmalara, ürünlerin sadece küçük bir yüzdesi artık su geçirmez sayılır. breathable.....HER TÜRLÜ - STOK - PARTİ - KUMAŞ - İPLİK - GİYİM - ALINIR - 0536 336 43 43 - Spot Kumaş Almak Bizim İşimizBirçok elektronik bir derinlik düzeyi puanı ile, su-dayanıklı bir etiket alırsınız. Örneğin, bir saat suda dayanıklı 100 feet (30 m) kadar bir etiket olabilir, bu ürünün sadece o derinlik aralığında su geçirmez garanti anlamına gelir. Giyim ve su geçirmez olarak kabul edilen diğer tür malzemeler kumaş mühürlü olması gerekir ya da dikişleri dikiş iğneleri tarafından yapılmış küçük deliklerden sızan herhangi bir su tutmak için bantlanmış.

Suya dayanıklı malzemeler, yağmur ve kar gibi hava koşullarına maruz kaldığında girmesini su tutmak için yapılır. Birçok yağmurluklar, şemsiye, çizme ve bot yapılmış, suya dayanıklı kumaşlar onlara su püskürtmek sağlayan bir kaplama var. Amacı giyen ya da amaçlanan fonksiyonu için ürünü kullanırken ıslanmaktan bir kişi tutmak, bunun ötesinde, ürün suya dayanıklı olmayacaktır.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın