Likralı Kumaş Alan

likralı kumaş
likralı kumaş

Yaz tatilinin ve mevsimlik olayların başlangıcında, erkek giyim mağazalarının kumaşları elbise haline getirmesi için giderek artan bir talep var.

Kumaş Şifon Kumaş Alanlar.
Kumaş Şifon Kumaş Alanlar.

Likralı Kumaş Alan. Yaz kumaşlarının tüm iyi ve mükemmel tipleri Japonya’dan geliyor, orta kalitede diğer türleri vardır bir dokunuşla bez tel “polyester” idi baskın kumaş pazarı, ancak son dönemde yaş izlenimi vermek için onu ve genç insanlar tarafından tercih pamuklu kumaşlar için çok talep halıyı çekmeye elbise ve sıcak yaz havasını uygun o soğukta ile karakterizedir olarak pişmiş yolu için. ” O ekledi: Beyaz renk beyaz veya saf olsun, Suudi elbisenin tahtına hakim, ancak son zamanlarda “sarı derece farklı” vejetasyonun rengi haline geldi Işık gravürleri kararı özellikle gençlerden özellikle ilgi çekicidir. Törende bir konuşma.

Likralı Kumaş Alan. Erkek kumaşları satan gösterir, şu anda gencin keskin olduğundan farklı beyaz elbise yolu gençlerin renk kireç tanık katılımın yanı sıra sarı bez satın almak söyledi yaşlı ve bazı üst düzey ederken özellikle soğuk pamuk hammadde yapılmış, beyaz polyester den yapılmış kumaş düşürme malzemelerini zorla ve ayrıştırmadan ayırmak için tercih ediyorlar.

likralı kumaş
likralı kumaş

Öte yandan yüzde 30 bir oranı olarak düştü tüketici ürünleri doğrudan olumsuz etkilenir dükkanlar kumaşlar satış, çoğu dahil yükselen fiyatlar dalgası, önce kalite arayan ve kumaş kalitesi ve onun giysi dikkate almadan en güzel resmi ve fazla göster olduğunu itiraf Fiyatlara, şu anda kumaşın kalitesinden önce fiyatını soruyorken, özellikle iki enerjiyi satın alan ve şimdi sadece bir enerji satın alan dükkanın müşterileri. Ve elbiseler fiyatları şöyle dedi: “Pamuk arasında değişen fiyatlarla en çok rağbet gören ve en pahalı pamuğudur ve polyester iplik, metre başına arasında fiyatlandırılır. Likralı Kumaş Alan. Kumaş ve detay kapsamlı bir değer arasında değişen ve o salak tutar açılan pamuklu bez, satın almak istekli olduğunu ve zaman ve sık kullanım. sırayla renk değişikliğinin uzunluğunda tavsiye, alıcı kumaşlar uzmanlık ve güvenilirlik sahip güvenilir marka adları, arar Sırasıyla şimdi tüm garantiler Bilinçli, ithal veya konuştu: “alıcı  tarafından garantili kalite ve genellikle ayrıntılı olarak teknik sorunlar eşlik eder dikiş dükkanlarda erkekler  kumaşları gözlenen artış ile türlerde getirmek dikiş dükkan.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın