Madalyon Madalya Ucuz Madalya

Madalyon Madalya

Bir madalyon bir çok farklı biçimde ve uygulamaları giyilebilir sırasında terimi, genel olarak süsleme amacıyla ilgili bir tür için kullanılan metal bir parça kullanılır. süs, bir yapıtın 01bir parçası olarak kullanılabilir, bir ev ya da kamu binası, kişisel dekorasyon tasarım öğesi olarak ya da bir nesne, alınan bireyin yararlanan olarak hatırlar. Antik çağda, bir madalyon ölü onurlandıran kullanılan tören madalyonun dahil olmak üzere bir sikke olduğu anlaşılmıştır. Çoğu durumda, örnekler ahşap ve plastik bileşimlerinin kullanımı ile üretilmiştir Bugün metal kullanımı ile bir madalyon, olmasına rağmen.

Bir tasarım öğesi olarak kullanıldığında, bir madalyon genellikle kapı, pencere ve tavan pervaz üzerindeki kaydırma parçası olarak kullanılır. Bu tür madalyonlar genellikle oyma veya dekoratif aksanı hatlarını vurgulamak detaylı görüntülerle kazınmıştır. Yuvarlak madalyonlar bazen avize gibi, bir ışık dekorasyon olarak kullanılır.

Madalyon uzun kişinin olağanüstü eylemler için verilen daha geniş bir, madalya bilinmektedir onun ödülünü alındığına. Çoğu kişi bir askeri durum içinde almak yeri bağlı 1kahramanca çabaları, madalyon bu tür düşünmek eğilimindedir. Pek çok kuruluş, büyük Madalya madalyon koymayın veya şirket ya da dernek çekirdek fonksiyonu çok faydalı olduğu kanıtlanmış olan eylemler için, gerçekleştirdik. Bu örnekte, madalyon yukarıda ve norm ötesine eylemler veya hizmetlerin bir sembolüdür.

Zaman zaman, madalyon, bir moda ifadesi olarak popülerlik bir süre zevk. Genellikle, madalyon birlikte tamamlayıcı malzemeler uzun bir zincirin sonunda yapılır. Madalyonun gerçek tasarım dekoratif unsurlar tasarımlar kullanılan biraz daha az karmaşık, ama yine de daha ayrıntılı olarak ele alınmıştır göz yakalamak için yeterli eğilimi olabilir. Madalyon boyutu aslında küçük bir römork, bazen şaşkın kişisel süs eşyası olarak giyilir. Buna ek olarak, römork kısadır yıpranmış zincirlere bağlı olma eğilimindedir.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın