Makyaj ve Güzellik Sırları

Makyaj ve Güzellik Sırları

Makyaj ile güzelliğinizi en tavan hale getirmeye ne dersiniz? Birkaç güzellik sırrı ile yüzünüzdeki bütün kusurları örtmek mümkün. Kemiklerinizdeki eğriliği bile makyaj hileleri ile yok edebileceğinizi biliyor musunuz?

Burnunuz kemerli veya yamuk mu? Yüzünüze astar olarak fondöteninizi uyguladıktan sonra allığı alın. Küçük fırça kullanmanız uygulamanızı kontrol etmeniz yönünden daha iyi bir seçim olacaktır. Fırçayı hafif allığa dokundurduktan sonra burnunuzun yan kısımlarına ince birer şerit şeklinde uygulayın. Daha sonra ışıktan faydalanarak yüzünüze bakın ve kemerin ne kadar düzeldiğini inceleyin. Gerektiği kadar bu işlemi uygulamaya devam edin. Fakat çok renkli bir görüntüye ulaşmaktan kaçının. Belli belirsiz allık dokunuşları kemerinizi yok eder ve yüz renginizde bariz bir oynama yapmamalıdır.giyim HER TÜRLÜ - STOK - PARTİ - KUMAŞ - İPLİK - GİYİM - ALINIR  0536 336 43 43 -    Spot Kumaş Almak Bizim İşimiz

Elmacık kemikleriniz fazla çıkıksa ve gülerken rahatsız oluyorsanız, allık uygulamanızı tam elmacık kemiklerinin üstüne uygulayın ve böylelikle kemiklerinizi törpülemiş olursunuz. Elmacık kemiklerinin yan kavisleri ortadan kaybolacaktır. Elmacık kemiklerinizi daha çıkık göstermek istiyorsanız da bu uygulamayı tam tersinden yani kemiklerin üstüne değil kenarlarına olmak üzere uygulayın. Böylece kemik kenarlarına kavis çizmiş olursunuz ve dolgun elmacık kemikleri görünümü yüzünüze yerleşir. Kaşınızın tam bitimindeki kemiklerin altına ve kaş ortasına da hafif allık dokundurarak yüzünüzde değişik renklendirmeleri gerçekleştirebilirsiniz.

Dudaklarınızı çok fazla beğenmiyorsanız yaptığınız göz makyajı ile odak noktasını dudağınızdan gözlerinize, ya da tercihe göre gözlerinizden dudaklarınıza doğru çekmeyi de başarabilirsiniz. Doğru makyaj teknikleri ile yüzünüze en uygun makyajı yapacak ve siz de kusursuz görünüme ulaşacaksınız.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın