Mikro Kumaş Alanlar

Kumaş sistemi delinmeye karşı dayanıklı bir tabaka ihtiva 82 ve mikro Kumaş alanlar gözenekli veya yekpare bir zar tabakası  daha önce açıklandığı gibi, = - HER TÜRLÜ - STOK - PARTİ - KUMAŞ - İPLİK - GİYİM - ALINIR - 0536 336 43 43 - Spot Kumaş Almak Bizim İşimiz..-jpgve bundan başka, bir astar / kabuk tabakası içeren katmanları ile en azından kısmen eş olarak uzanır, 84 ve 82 . Bunun yerine kullanıcının bitişik bir iç tabaka olarak yer olarak diğer uygulamalarda, (yani, bir astar olarak yapılandırılmış), tabaka, alternatif olarak, dış yüzeyine bitişik konuşlandırılmış bir kabuk tabaka ihtiva edebilir  delinmeye dirençli tabakanın.

Tercih edilen Mikro Kumaş  fiyatı düzenlemelerde, astar / kabuk tabakası 102 sistemi nedeniyle, inşa / anlamlı gibi, boyanabilirlik ve basılabilirlik, yumuşaklık, pürüzsüzlük, sessizlik, aşınma direnci, örneğin, bir veya daha fazla arzu edilen özellikleri, vs için seçilir  çekme mukavemeti ve delinme, kesme ve delinmeye karşı dirençli tabaka arasındaki yapışma da yırtılma direnci  astar / kabuk tabakası  yüksek bir örtme faktörü kumaştan oluşmuş olması gerekmez ve yüksek mukavemetli liflerden oluşmuş olması gerekmez.

Buna karşılık, tercih edilen uygulamalarda, astar / kabuk tabakası 102 , bir dolgu ipliği örtme faktörü az yaklaşık 75% ‘den ve bir çözgü ipliğinin örtme faktörü daha az olan, dolgu iplikleri = -HER TÜRLÜ - STOK - PARTİ - KUMAŞ - İPLİK - GİYİM - ALINIR - 0536 336 43 43 - Spot Kumaş Almak Bizim İşimizbir çok ve çözgü iplikleri bir çok oluşan bir dokuma kumaş içerir yaklaşık% 100. Bazı tercih edilen düzenlemelerde, tabaka  daha az yaklaşık 55% ‘den diğer düzenlemelerde, az yaklaşık Mikro Kumaş % 60 daha başka düzenlemelerde, yaklaşık 70%’ den daha az bir dolgu ipliği örtme faktörü sahiptir ve yine başka örneklerde en az yaklaşık % 50. Bazı tercih edilen düzenlemelerde, tabaka 102 , bir çözgü ipliği örtme faktörü yaklaşık % 90 daha az olan, ve diğer düzenlemelerde az yaklaşık 85% ‘den ve diğer düzenlemelerde az yaklaşık% 80’ den ve diğer düzenlemelerde az yaklaşık 75% ‘den. Tercih edilen düzenlemelerde, astar / kabuk tabaka içinde yaklaşık 20 denye ve 70 denye yaklaşık uzunluk ünitesi başına bir ağırlığa sahip olan en azından bir iplik dahil olmak üzere hafif ağırlıklı bir mikro kumaş satanlar içerir.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın