Mikro Kumaş Çeşitleri

Mikro Kumaş Çeşitleri. Netleştirme küçük delikler genellikle sıkı örgü tipi, kabul edilir. Kafesli buluntular hedefleri, golf aralıkları ve kurslar, oyun ekipmanları ve yapılar, bahçecilik, hayvanat bahçesi, şantiye ve koruma veya çevreleme gereken diğer alanlarda arkasında stadyum iç kullanmak.parça kumaş alanlar HER TÜRLÜ KUMAŞ  İPLİK GİYİM ALINIR. 0536 336 43 43

Örgü dokuma kumaş alanlar veya malzemesi oluşturmak üzere örme kalıptan çekilmekte ya da ipliklerin bir naylon, polyester veya polipropilen içerir. Her malzeme avantajları ve uygun uygulamaları vardır. Polyester kumaş türleri naylon daha iyi boya tutar ama daha pahalıdır; naylon kat daha kolay, ama daha yüksek bir su emme oranına sahip ve aynı zamanda boya tutmaz. Polipropilen kumaş fabrikası su üzerinde yüzen dayanıklı ve kimyasal olarak dayanıklı, ama boyalı edilemez. Raşel örgü knotting daha yeni, daha hızlı üretim yöntemidir. Tek dezavantajı örme malzeme ısı ayar küçültmek ve lifleri stabilize etmek örgü ile bertaraf edilebilir, çözülmeye olmasıdır.

Parti Kumaş Alanlar.  bir destek alt-tabaka olmadan tabaka formunda ekstrüde saydam polimerlerdir. Bu lamine edilmiş ya da kaplanmış değildir. Örnekler net vinil, polyester veya polietilen. Bu filmler tekstil daha ucuzdur, ancak bunlar ne kadar güçlü, ne kadar dayanıklıdır.

Filmler ince kumaş toptancısı tabanlı kumaş boyası daha olsa daha elastik, gerginlik çok zayıftır. Filmler bazen hava şişirilmiş yapılarda uygulama var. Yapılar, hava basınçlı olduğu kumaş boya fabrikası tüplerin oluşan Hava şişirilmiş, ancak yapının iç kendisi değildir.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın