İki İplik Kumaş Fiyatı

Likralı iki iplik kumaş. Stok Kumaş Alıcısı. Bazı hava şişirilmiş çatılar veya bina zarf hava yastıklar oluşturmak için filmlerin iki ya da üç kat kullanılarak yapılmıştır. film tabakaları termal kaynaklı ve mühürlü ve ortaya çıkan yastıklar, küçük hayranları tarafından şişirilmiş vardır. Enflasyon yük direnci oluşturarak, yüzey ön yüke iç basınç artar. Böyle bir film yastıklar bazı yapısal hareket karşılamak gerekir alüminyum ekstrüzyon çevre tarafından çerçeveli.iki-iplik-kumaş-HER-TÜRLÜ-STOK-PARTİ-KUMAŞ-İPLİK-GİYİM-ALINIR-0536-336-43-43-Spot-Kumaş-Almak-Bizim-İşimiz

Kumaş Türleri mikro kumaş arasında kalınlığa aralığı ve% 25 ila% 95 ışık iletimi için farklı yarı saydamlık seviyesi ile üretilebilir derece kir karşı. şişirilmiş yastıklar iyi ısı yalıtım değerleri gösterirler. Daha fazla araştırma, örneğin, standart, güvenilir, ekonomik detaylar bir dizi geliştirmek için su contaları geliştirmek ve fitillenmesini azaltmak için yapılması gereken.

Bazen Blokaj malzemesi olarak Karartma madde, bir mat ya da kumaştır. Öncelikle çadır için kullanılan kumaş çeşitleri bu sandviç iki beyaz dış tabakalar arasında bir koyu opak tabaka bir laminattır. Işık tert üst veya karartma malzeme, ışık ve ısı ile yapılan duvarlar aracılığıyla iletir için kontrol edilebilir. Ayrıca, herhangi bir leke, kir, çadırın dış yüzeyinde onarım veya hafif uyumsuz paneller içeriden fark olmayacaktır.

Açılan parti kumaş alanlar da dezavantajları vardır. Çadırın iç ucuz kumaş kullanılarak daha soğuk edilebilir ısıtma gerekli olabilir. Isıtma ve aydınlatma, elbette, işletme maliyetlerini artıracaktır. Çoklu katmanlar işlemek için kumaş fiyatı ağır ve zor hale, ve zamanla ayrılma ihtimalini artırır.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın