Mikro Kumaş – Kumaşçı

Mikro Kumaş

Son derece ince bir elyaf geliştirmek için kullanımı için izin verilen deney devam bugün mikro fiber kumaş olarak anılacaktır. flameHER TÜRLÜ - STOK - PARTİ - KUMAŞ - İPLİK - GİYİM - ALINIR - 0536 336 43 43 - Spot Kumaş Almak Bizim İşimizBu, son derece ince, ama şaşırtıcı bir şekilde, esnek, fiber olefin liflerinin geniş örgüleri çünkü onların yoğunluğu için uygun değildi tekstil bir dizi uygulamalar için kullanılabilir. Bugün çok değerli bir malzeme olarak atık olurdu ne dönüştürmek mümkündür

Mikro-de su emme istenebilecektir kumaş türleri için kullanılan, örneğin, toz halinde serpme için kullanılan temizleme bezleri cam temizleme silerek ya da arabalar genellikle mikro fiber malzemeden imal edilmiştir ayrıntılı. Ancak, bu mikro kumaş malzeme toz ve tüy bırakmayan absorbe edecek dikkat etmek önemlidir, bu malzemeden yapılmış çoğu bezler tüysüz veya bir araba ağda için ideal hale tozunun kalıntı geride bırakmayın. Bir iyi bir ideal kumaş kullanılan dahaki tevdi edilebilir herhangi bir artık kalıntı önlemek için, her kullanımdan sonra bez yıkamaktır.

Linens

Mikro fiber genellikle masa örtüleri, sırf perdeler ve perde gibi diğer tekstil uygulamalarında kullanılmaktadır..30-HER TÜRLÜ - STOK - PARTİ - KUMAŞ - İPLİK - GİYİM - ALINIR - 0536 336 43 43 - Spot Kumaş Almak Bizim İşimiz Ürünleri bu tip mikro kumaş karışımı leke itici yeteneği birçok ev sahibi, restoran sahipleri, hem iyi görünümlü ve hizmete malzemeler kullanmayı tercih işletme sahiplerinin diğer türleri onları çok cazip hale getirmektedir. Kolayca su ve nemi uzaklaştırmak için bilindiği gibi, bu malzemeden yapılan zaman banyo havlusu ve el havlusu da popülerdir.

Giyim

Giyim için mikro fiber  kumaş kullanımı artık birkaç yıl için yaklaşık edilmiş olsa da, en sık nedeni ter fitil kabiliyeti spor giyim bulunur. Malzeme ayrıca hastaların kan akışını artırmak için kullanılan tıbbi kompresyon çorapları, bulunabilir. Doğal bir malzeme değil çünkü ve yanıcı olduğu için giyim için malzeme kullanarak itiraz olanlar var. Ayrıca, bazı insanlar mikro fiber malzemeden yapılmış bir giysi diğer kumaş seçenekleri olarak rahat olmadığını hissedebilirsiniz.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın