Moda Evleri Moda Tasarım

Moda Evleri

Güçlü moda dünyası düzenli eşit ünlü sanat rakamları ile güçlerini birleştirme – sanatçı moda evleri ile işbirliği, bugün yeni bir şey vardır. yaptığı gibi, bir genç 34 yaşındaki 1sanatçı eline toplama parçasını vererek, risk almaya – Ama tamamen başka bir şeydir.

Sanat eseri, temel gardırop öğeleri dönüştürmek, sanatçının çalışmaları, üç boyutlu bir iki boyutlu çözünürlük hareket ve “resim kadınları sarmak ile yaptığı toplantıdan önce karar verdi.

“Her galeriye arkadaşlarımla gezisi ile başladı. Ben foto-gerçekçi natürmortlar görünce, uzak bakamadım! Bahar koleksiyonu üzerinde çalışmaya Başlarken – Yaz 2015, biz çiçek, resim ve yeni dijital teknoloji baskı ile bir çok tecrübe. Ve ben serisi yazarlık gelen eserler hatırladı ve o bizimle birlikte çalıştı eğer harika olmaz düşündüm! Bu koleksiyon derin 2bir sanatsal vizyon vermek, ve siyah-beyaz ve paleti ve katı renkleri olacak çok düşkün olduğunu, sadece ne  diyor.

Marka uzun zamandır hayranı olduğunu ve bu ortak koleksiyon, uzun düşündü oluşturmak için teklif edildiğinde, bu yüzden: “Üniversitede ben güzel sanatlar okudu ve ben hikaye, ben her yerde gidiyorum kişisel koleksiyon vardı. Arkadaşım benim tutku biliyordu ve bana bir çift verdi – gerçek kitaplar vardı! Yeşil, sarı – renkler vardı neler! – Onlar serin baktı, ama aynı zamanda çok şık ve şehvetli. Ve ne doku! ”

3Renkli malzemeleri soba veya güneşte kurumaya tavsiye. Kolay şeyler havada askıda kurutulabilir.

Pamuk malzemeleri ve işler sıcak bir demir ile ön tarafta ıslak ütülenecek. Yün ve ipek malzemeler ve ürünler içinde orta derecede sıcak demir biraz ıslak ütülenmeli (yün ve ipek 150-160 °, suni ipek üzerinde değil – 120-130 ° daha yüksek).

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın