Kumaş Çiçek Nasıl Yapılır

İkinci sezonu için çiçeklerle başım, çelenk, broş, saç bantları, tokalarım moda renkleri değildir.

3Ben bir düğün stilist değilim ve genellikle gelin size çiçek saç için süsler satın alabilirsiniz nerede sordu. Ben kendi elleriyle bir şeyler yapmak için seviyorum beri, süs eşyaları ve ipek dışında çiçek yapmak veya kendinizi şifon nasıl bir ana sınıfı gibi sizi memnun etmek için karar verdi. Elinizle kumaştan yapılmış bu çiçekler başlayanlar için bile kolay hale getirmek için! olmayan çiçek verme Bu teknik. Ve onlar sadece hayatta resimler gibi söndürmeden! Gelin için çiçek baş büyük dekorasyon Bak, bir çiçek broş ya da halka ile bir çocuğun kafasına bir çiçek yapabilirsiniz.

Ben ipek çiçek tasarımı sınıf ana önermek – kendi elleriyle Çiçekler .

Bu teknoloji elinizle herhangi bir çiçek kumaş yapabilirsiniz: böylece şakayık, lale, ve gül.

İhtiyacınız olacak çiçek kumaş üretimi için:

2– Onu seçim yapıyorsun çiçek ne tür bağlıdır şablon üretimi, işaretleyici, makas, mum kağıt, hafif, iğne, kumaş / eşleşir. Haşhaş – Daha iyi sıkı şifon ya da saten viskon için, güller için şifon, şakayık almak.

Çiçek bak, ya da fotoğraf yaşamak, gövde ve yaprakları, ne yönde o yaprakları eğildi, çözülür öğrenin.

Çiçek kumaş daha gerçekçi için, gerçek satın alabilirsiniz, (daire dışında almak ve yaprakları bakmak, örneğin gül Kağıt, karton), onların şekli.

Yaprakları birkaç boyutları olun. Şablonlar yaprakları kesin.

1Kumaş çiçek – şifon. Ya da viskon, ipek ama nazikçe kompozisyon, onlar erime farklı derecelerde var.

Sadece bırakın kesmek değilse Kumaş kesme emin olun, kapatmak, bu kaygan. Hatta kesmek başlamadan önce. Yaprakları yapmak gibi, kumaşın bir kaç tonları alabilir ve yeşil yaprakları.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın