Moda kumaşlar

Moda kumaşlar

Her geçen gün daha çok önem kazanan modayla birlikte her sene farklı kumaşlara yönelen bir akımda gerçekleşiyor. Ve bunun sonucunda da bu sektörde ani dönüşler yaşanabiliyor. kumaşlar HER TÜRLÜ - STOK - PARTİ - KUMAŞ - İPLİK - GİYİM - ALINIR - 0536 336 43 43 - Spot Kumaş Almak Bizim İşimizŞimdi gelin bu sene kullanılan moda kumaşlara bir göz atalım.

Bu sene renkler çok değişmese de, ilerleyen teknolojiye bağlı olarak desenler değişiyor. Ve her geçen gün alternatifler yelpazesi genişliyor. Bu senenin modasına uygun olarak tasarlanan kıyafetler de ise baklava, balıksırtı, geleneksel, dijital, kamuflaj, kolaj, patchwork, soyut, tribal, kaz ayağı gibi desenler kullanılmakta.

Kot yine bu sene revaçtayken kotun yanı sıra keten, penye, interlok, viskon,  gabardin gibi kumaşlar kullanılmakta. Gecelikler de ise saten ve penyeler dikkat çekmekte. Abiye elbiselerde ise yine saten parçalar dikkat çekerken yer yer şifona rastlanmakta. Günlük kullanıma uygun olan erkek gömleklerde keten ağırlık gösterirken, daha ağır olan takım elbise için kullanılacak gömleklerde ise pamuklu, polyester özellikte malzemeler kullanılmış. Takım elbise ceketlerinde ise biçimini koruyan, kolay kolay kırışmayan, parlak veya mat tarzlar kullanılırken, dokuma kumaşlarda kullanılmıştır. Gelinlikte ise tüller, satenler ve naylon karışımlı kumaşlar mevcut durumda.moda kumaş HER TÜRLÜ - STOK - PARTİ - KUMAŞ - İPLİK - GİYİM - ALINIR - 0536 336 43 43 - Spot Kumaş Almak Bizim İşimiz

Yatak örtülerinde ise yama şeklinde görülen  desenlerle birlikte keten, polar, saten detaylara yer verilmiştir. Mobilya takımlarında ise temizlik özellikleri ön planda tutularak, leke tutmayan, nokta atış yapılabilen, iz yapmayan ve solmayan ithal kumaş olarak adlandırılan, son zamanlarda sık kullanılmaya başlayan malzemeye yer verilmiştir.

Her sene her şeyin değiştiği moda rüzgarında, kendinizi moda rüzgarına bırakın ve bütçenize uygun en kullanışlı ürünlere yönelin. Bütün bunları yaparken de siz siz olun ihtiyacınızı doğru belirleyin ve ona göre alışverişinizi tamamlayın. Kendinize uymayan veya ihtiyacınıza hizmet etmeyen ürünlerden kaçının.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın