Bayan Giyim Modası

Bayan Giyim Modası

2014 ilkbahar- yaz modasında bayanlar için çok farklı alternatifler ortaya çıktı. Birbirinde şık birçok trend var bu sene hepsi de takip etmeye değecek tasarımlardan oluşmuş durumda.bayan giyim modaları HER TÜRLÜ - STOK - PARTİ - KUMAŞ - İPLİK - GİYİM - ALINIR - 0536 336 43 43 - Spot Kumaş Almak Bizim İşimiz

2014 yazında öne çıkan bütün trendlerin ortak özelliğinin feminen bir yapı gösterdiği aşikâr.  Yazın çiçeklerinin oldukça sık kullanıldığı 1990 lı yılların kumaş giysilerine de dönüş de söz konusu tabiî ki yine bu sene de.

Kumaş yaz renklerinin cıvıl cıvıl kullanıldığı tasarımlar, her yaştan her tarz bayana hitap eden her yerde kullanıma uygun birbirinden hoş kıyafetler bu yaz da aklınızı başınızdan alacağa benziyor.

Dantel, bu yaz da oldukça kullanılan parçalar arasında. Senelerdir dantelin modası geçmek bilmiyor. Bundan şikâyetçi olan da zaten pek yok. Kadınların dantelli parçalarla tamamladıkları hoş kombineleri, onları hem daha şık daha narin hem de iddialı bir hale getiriyor.

Çiçek desenlerinin de yaza ait en güzel süsleme olacağı düşünülmüş ve 2014 yaz modasında hemen her yere dağıtılmış. Pantolondan bluza, ceketten ayakkabıya her yere dağılmış olan çiçekler, uçuşan hafif eteklerde bir başka güzel kullanılmış.

Etnik desenler ya da bilinen adıyla tribal desenler geçtiğimiz kış en çok kullanılan ve beğenilen tasarımlar arasındaydı. Tribal desen popülerliğini 2014 yazında da devam ettirip yine sık kullanılan tasarımlar arasında yerini almış durumda.

Bayanlar için pratik kullanılan kıyafetler her zaman çok önemlidir. Bunu unutmayan modacılar ise bu sene gömleğin boyunu uzatıp elbiseye çevirmeye başlamış. Birbirinden güzel ve çeşit çeşit tasarlanan elbiseler yazın sıcağında sizi serinletecek elbiseler arasında.

Bu senenin en tarz kıyafetlerinden biri ise kumaşı deri olan motorcu ceketleri.  Kaba duruşuyla ön plana çıkan bu ceketler, kadınların vazgeçilmezi olmaya hazır gibi gözüküyor.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın