Modelist Tekstil

Desen veya dikiş paysız olup olmadığını öğrenmek için desen talimatları kontrol edin. Bu dikiş ödenekleri içermiyorsa, daha sonra dikiş ödenekleri ile kumaş kesmek gerekir.670pxHER TÜRLÜ - STOK - PARTİ - KUMAŞ - İPLİK - GİYİM - ALINIR - 0536 336 43 43 - Spot Kumaş Almak Bizim İşimiz Dikiş şeridi dahil edilmesi için değil, daha çok normaldir.

Bu, bir veya her iki uçta ok başları ile uzun düz bir çizgidir. Bu ok kağıdı deseni parçaları (kumaş tahıl gitmek gerekiyor yönü) örgü tahıl üzerinde oturup hangi yönde söyler. Streç kumaşlar için, en çok streç ile yönünü gösterebilir.

Kumaşın çizgisi kumaş kenarı kenarları (model sona beyaz kenar) yönü ile aynıdır. Sadece tahıl hattı veya kumaşın yönünü belirlemek için kenarlıklı kenar bulun.

Bu kesme hatları üzerindeki üçgen işaretleri vardır. Böyle bir Kollarımın bir kolu olarak, tam panelleri eşleşen için bunları kullanın. Sen tek, çift ve üçlü çentik alabilirsiniz. Artıları bu çentikler vardır ama yeni başlayanlar desen adet sıraya amacıyla, kesim çizgisinin ötesine yansıtılmış üçgenleri kesmek gerekir dikiş payı içine minik kesikler yapacaktır.

Bir çift çentik arkasını işaret ederken genellikle tek bir çentik bir giysinin ön gösterir. Ancak bu, evrensel değildir.

HER TÜRLÜ - STOK - PARTİ - KUMAŞ - İPLİK - GİYİM - ALINIR - 0536 336 434 3 - Spot Kumaş Almak Bizim İşimiz.-Eğer kumaş iki kat sıraya için çiviler yerleştirmek gereken yere genellikle işaret olsa dart, fermuarlar, cepler, ya da toplama, eklenecek nerede bu küçük daireler gösterebilir. Eğer emin değilseniz desen talimatlarına bakın.

Desen açıklamak değildir ve desen zıt parçaları üzerinde iki eşleşen noktalar görürseniz, o zaman bu iki maç kadar varsaymak mantıklıdır.

Bunlar genellikle birbirine çok yakın yerleştirilir paralel çizgiler, size uyum geliştirmek için desen boyutunu artırmak veya azaltmak olduğunu göstermek vardır.

Bu çizgiler, genellikle açıkça kumaş parçası kesilmiş değil, katlanmış olması gereken yerde göstermek, özel bir hat veya dirseği ile belirtilen etiketli. Bu hat boyunca kesmek için dikkatli olun

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın