Kumaş Haberleri

Kumaş Haberleri

Kendine özgü kumaş alışveriş de duş perdeleri, çarşaf, perde, sarar, kaftanlar gibi satın alma öğeleri içerebilir. Si.HER TÜRLÜ - STOK - PARTİ - KUMAŞ - İPLİK - GİYİM - ALINIR - 0536 336 43 43 - Spot Kumaş Almak Bizim İşimizBirçok duş perdeleri aslında suya dayanıklı ve ev dekorasyon projeleri, ya da taşımak için astar olarak iyi çalışır. Eğer gerçekten yaratıcı almak istiyorsanız Ancak, neden bu gerekli kostüm yapmak için birini kullanmak değil mi? Eğer amaçlanan görünüm ile çalışmak için basılı bir tema bulmak için emin olabilirsiniz.

Ve, elbette, yepyeni bir giysi için bir makas almak için korkmayın. Ben bunu birkaç kez yaptım. Ben giysiler için alışveriş yapsam, ben (? Ben sadece hafta önce hakkında yazdı kamuflaj etek ve şapka unutmayın) her zaman muhteşem bir şey yapmak için kullanılabilecek bir boşluk öğe için bir göz var, ama bir de olmak zorunda indirimli fiyat – bu çöpe rüzgarlar sadece durumda! En muhtemel yerlerde kumaş olanakları arayan bazı nadir buluntular yol açabilir, bir kenara oldukça düşük fiyatlardan (ben hala. Ben bir kalça torbaları yapmak için planları ile satın benim dolaba çivili mikro-mini kot etek var) Ama. Avı tadını çıkarın! Açıklık alanında sizi görmek

Her zaman yüksek performanslı, çevre dostu, poliüretan suni deri dikkatle küratörlüğünü hattı yumuşak, nötr dokular ve grafik, göz alıcı baskılar ve nakış arasındaki dizi içerir.

Ama bahar koleksiyonu kabartmalı poliüretan önceki teknik sınırları uzanır dev kertenkele fantezi deri ile bu sınırları zorluyor.

Bu ilkbaharda iki doğa ilham, suni deri desenler  hattına parlaklık ekleyin 10, ince bir parlaklık ile her olan ve baskılı metalik desen ahşap tahıl veya fissür yatıştırıcı dikey doku oluşturur  altı ağaç kabuğu.chevro.HER TÜRLÜ - STOK - PARTİ - KUMAŞ - İPLİK - GİYİM - ALINIR - 0536 336 43 43 - Spot Kumaş Almak Bizim İşimiz

Incelik bir yanılsamaya rağmen, 54 ” ve Bölünmüş hem sağlık, otelcilik ve perakende proje standartlarına onları dayanıklı hale çözücü, dayanıklı antibakteriyel ve ağartma temizlenebilir özellikleri ile 100.000 çift losyonları aşmaktadır.

Kumas.gen.tr  Hakkında:

Tasarım Direktörü ve Başkan Kumas.gen.tr  tarafından 1990 yılında kurulan, bir uluslararası temsil tekstil evine sekiz desen mütevazı başlangıcından büyüdü kumaşlar güzellik + performansı dengeleme  felsefesinden kaynaklanıyor. Eko-kumaş büyüyen koleksiyonu kendi güzelliğini koruyarak tekstil çevre bilincinin iyice araştırılmış standartlarını karşılamak talep ederek bu ideolojiyi genişletir.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın