Muslin Kumaş Muslin Elbise

Muslin Kumaş Muslin Elbise

17. yüzyılda ve 18. yüzyılın sonlarında kadar, İngiltere’nin Hindistan, müsli, bir ince pamuk ithal malzeme. 1975HER TÜRLÜ - STOK - PARTİ - KUMAŞ - İPLİK - GİYİM - ALINIR - 0536 336 43 43 - Spot Kumaş Almak Bizim İşimizİngiliz Doğu Hindistan Şirketi Hint pamuklu, ipek kumaşlar ve Dacca (Dhaka ya da günümüz Bangladeş) yemenilerle işlem da ithal edildi. Önce 9. yüzyılda Ortadoğu’da kökenli hassas kumaş, sıcak, kurak ülkelerde giyim ve perdeler için mükemmel oldu.

1816 Muslin elbisesi

Muslin bir desen olmadan düz örgü bir ince dokunmuş hafif pamuklu kumaş oldu, ve aynı çözgü ve atkı konuları vardı. Kumaş seçimi ağırlık ve genişlikleri geniş bir yelpazede gelen, oldukça esnektir. Bu boyalar kabul eder ve böylece başarıyla bugün çoğunlukla tiyatro arka planında ve fotoğraf portreler için kullanıldığını boyar. Bir gözlem yapılmalıdır: Geçmişin muslin çok daha ince, bugünün yemenilerle daha hassas örgü yapılmıştır. –   Nasıl Muslin Kumaş Yapımı mı?

Modern bir muslin kumaşa Düğmeler

Muslin elbisesi 1815 dolaylarında

Muslin kumaşların önemli bir özelliği asmak için yeteneğidir modası antik elbiseler ve giysiler dayanmaktadır. Şekil üzerinde kumaş asmak ve manevra yeteneği, bu bez önemli bir özelliği oldu. Bugün, tasarımcılar daha pahalı kumaşlardan elbise son oluşturmadan önce bir tasarım kesme ve dökümlü için bir test giysi olarak müsli kullanın.

Bez birçok desen, motif ve çok yönlü ve eşsiz yapılmış tasarımlar kabul.  Art olarak Tekstil

Artı beyaz kumaş kibarlık bir işareti oldu. Beyaz temiz veya gerekli sürekli temizlik tutmak zordu. Beyaz giymek gibi aristokrat bir bayan için bir şey oldu, ama böyle bir yüksek bakım giysi giymek için tahmin için bir hizmetçi için başka.

muslin kumaş fiyatları,muslin nedir muslin kumaş,futter kumaş,alpaka kumaş nedir,poplin kumaş özellikleri,poplin kumaş nedir,atlas kumaş,jorjet kumaş

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın