Nano Tekstil Kumaş

GDO’lu ürünlerin organik gıdalara olarak nano-tekstil organik giyim vardır. Nano-tekstil ve GDO’lu ürünlerin hem de sonuçları tam bir anlayış olmadan meselenin ince katmanları bilimselperde kumaşları .HER TÜRLÜ - STOK - PARTİ - KUMAŞ - İPLİK - GİYİM - ALINIR - 0536 336 43 43 - Spot Kumaş Almak Bizim İşimiz müdahalesi sonuçları ve onların ateşli savunucuları göre hem Dünya’daki yaşamı geliştirmek için neredeyse sınırsız bir potansiyele sahip ve bunların eşit tutkulu göre Her iki teknolojileri pervasızca potansiyel sonuçlarının yeterli test ve anlayış olmadan tüketicilere üzerine serbest bırakıldı rakipler.

Nano-tekstil anlamak için, öncelikle onların özelliklerini ve niteliklerini değiştirmek için atomların ve moleküllerin seviyesinde liflerin manipülasyonu sağlayan nanoteknoloji keşfetmek gerekir. Önek nano cüce için Yunanca kelime türetilmiştir.”nano” aslında “çok küçük anlamına gelir. Bir milyar parçaya bölünür. Bir nanometre bir metrenin milyarda biridir. Bir nano saniye saniyenin milyarda biridirkumas toptancısı ..HER TÜRLÜ - STOK - PARTİ - KUMAŞ - İPLİK - GİYİM - ALINIR - 0536 336 43 43 - Spot Kumaş Almak Bizim İşimiz. Bir adında bir adamla milyarda biri olacaktır. ”

Nano Bu moleküller 100 nanometre (nm) ya da daha az olan bir boyuta sahip olan parçacıklar olarak nano malzemelerin üzerinde çalışır. Bir metre yaklaşık 39 inç yani bir nanometre bir metrenin milyarda biri (1/1, 000,000,000) ya da gerçekten, gerçekten küçük. Tipik bir insan saç genişliği yaklaşık 80.000 nm o kadar nanoteknoloji – ve onlar oluşturmak nano materyaller – bir saç genişliğinden 1.000 kat daha küçük bir dünyada faaliyet. Nano teknoloji kimya, fizik, biyoloji ve mühendislik unsurları birleştiği yaratılış düzeyinde başlar.

Dökülmeleri ve lekelere karşı dayanıklıdır;

Takan sıcak ve soğuk dış sıcaklıkları arasındaki taşıdığında üstün sıcaklık ılımlılık oluşturun;

Gerçekten kalıcı basın ve kırışıklık direnci;

Duman oksit edebilme;

Antibakteriyel ve mantar öldürücü;

Renk Nano partikülün bir fonksiyonu olduğu için boyalar olmadan hızlı renk;

 

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın