Kumaş Çeşitleri Şönil

Tasarımlar şekli genellikle geometrik, ama kuşlar, ağaçlar, çiçekler ve aslen ayrıntılı tasarımlar genelde ucuz kumaşa benzer. Çok az gerçek patiska-gün piyasada olan,şönil kumaş HER TÜRLÜ - STOK - PARTİ - KUMAŞ - İPLİK - GİYİM - ALINIR - 0536 336 43 43 - Spot Kumaş Almak Bizim İşimiz ancak tasarımlar diğer şönil kumaş hala kullanılmakta olan ve “patiska baskı” olarak satılmaktadır. Patiska – yumuşak, sıkı dokunmuş ve hafif ve bunu hafif bir parlaklık vermek için tedavi edildikten ince, ince, beyaz keten veya pamuklu kumaş. Bu ağartılmış ya da parça boyalı ve son derece merserize ve tiftiksizdir edilir. Bu hafif bir parlaklık ile sağ tarafta perdahlanmaktadır. Alt nitelikleri pürüzsüz parlak bir yüzeye sahip. Bu şönil kumaşa benzer ama daha sert ve daha az. Patiska, çok iyi aklıyor iyi bir gövdeye sahip ve dikiyor ve de bitirir. Başlangıçta keten Fransa’da yapılan ve Kilise nakış, masa örtüleri, mendil, iç çamaşırı, fişleri, gecelikler, çocuk elbiseleri, önlük, gömlek ve bluzlar için kullanılmıştır. Normalde yastık ve yorgan kabukları için kullanılır.

Kaşkorse – kadınlar için kısa, kolsuz giysi.

Kumaş – pamuk ve bazen yünden yapılmış. Bir şönil etki  uygulanmasından sonra bulanık bir etki vermek ve gerçek şonil ipliği görünümünü azaltmak için kesilir (ağır katlanmış iplik)şönil HER TÜRLÜ - STOK - PARTİ - KUMAŞ - İPLİK - GİYİM - ALINIR - 0536 336 43 43 - Spot Kumaş Almak Bizim İşimiz döngüler tarafından oluşturulduğu bir taban kumaşı olarak kullanılan bir ağartılmamış muslin yatak kaplama (ayrıca muslin olarak da adlandırılır) iplik. Gerçek şönil hafif açılarda çevresinde çıkıntılı bir kazık ve bir tırtıl uyarır pamuk, yün, ipek veya rayon iplik olduğunu. Şönil tırtıl için Fransızca bir kelimedir. Yatak örtüleri, perdeler, plaj giyim kullanılır.

Pamuk Fanila – dört koşum çözgü yüzlü dimi örgü ile pamuktan yapılmış. Dolgu iplik çok gevşek bükülmüş ve yumuşak ve daha sonra arkasında yumuşak şekerleme üretmek için fırçalanmış, çözgü orta boyutta olmasıdır. Yüz dimi ve kumaş, ağır, sıcak, güçlü ve emici. İlk yapıldığı için ağartılmış ağartılmamış, boyalı ve bazı yazdırılır. Giysiler, astarları, kaplamaları, iş eldiven, uyku tela kullanılır.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın