Nevresim Nasıl Dikilir Nevresim Yıkama

Hatta en hafif ve nazik, hala yumuşak doku nevresim daha iri olacak, yün (ya da sentetik yerine): Battaniyeler iyi bir gece uykusu için uygun değildir. Doğal malzemelerin bazı 2hayranları rağmen sadece yün battaniye altında uyumak. Tat meselesi. Aynı grup tarafından, doğal, tabaklanmış derilerin yapılan battaniye battaniye bulunmaktadır. Böyle Örneğin, Altay ana keçi derisinden yapılır; Bu battaniye denir.

3Yorgan – teknoloji üretiminde en basit. Kapakları ve dolgu ile hepsini dikiş bile paralel çizgiler battaniye yüzeyinde bir grup, kareler ya da elmas oluşturmak için. Onlar ayrılmadan önce Genellikle ucuz değil, aynı zamanda eylem dışında yorgan. Şerit veya meydanlarda Filler genellikle topaklar düşüyor komşu hücreler arasındaki göç ve genellikle tahmin edilemeyecek davranır.

Bu kısmen ile battaniye çözüldü – sık sık onu slip ve kurtulmak için izin vermiyor, dikiş dolgu mutlaka kabuğu ile bağlanır orada desenli. Ancak, ve battaniye “karostep” battaniye 1dolgu çıkabiliriz iğne üzerinden kabuk sayısız deliklerden küçük bir kusur vardır. Alırken onları güç ve iğne ile sol delik doku ve büyüklüğüne yoğunluğuna dikkat etmelidir.

Onlar güvenli doku bant-hücrelerinde paketlenmiş dolgu çünkü kaset battaniye sözde edilir. O dışarı almaz ve hücreler arasında göç yok. Kaset battaniye genellikle anlamsız ambalaj kullanılan, özellikle pamuk gibi birçok ucuz dolgu beri, en pahalı küme yöntemidir. Çoğu zaman dolu battaniye küme kabartmak veya ipek elyaf olduğunu.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın