Örgü Kumaş Raşel Kumaş

Örgü Kumaş Raşel Kumaş

Örme göstergesi etkileyen faktörler bir çift vardır. İlk olarak, bu iğne etrafında döndürülür olarak iplik üzerine uygulanan gerilim derecesi vardır. rasel kumaş ...HER TÜRLÜ - STOK - PARTİ - KUMAŞ - İPLİK - GİYİM - ALINIR - 0536 336 43 43 - Spot Kumaş Almak Bizim İşimizÖrgü arasında değişir ve çalışma ipliği bir emniyet pimi ya da bununla birlikte çalışan iplik ucu üzerinden yönetilir, ense civarında, el etrafında, parmaklar arasında gerilmektedir şekilde bağlıdır. Ayrıca zaman aklın durumuna bağlıdır. Eğer gergin veya üzgün hissettiğiniz zaman göstergesi kadar sıkın ki, duydum, ya da kendiniz için keşfedilmiş olabilir. Bu doğru; Bu deneyim ve zaman ile kendi bireysel gerilim artış veya azalış, ya da iplik üzerine uyguladığı gerilim kompozisyonuna bağlı olacağını da mümkündür: Eğer yanlışlıkla üzerinde daha süngerimsi bir yün iplik üzerinde daha fazla (veya daha az) gerilim uygulamayın elastik olmayan bir pamuk ipliği.

Diğer faktör örme yöntemi: Eğer iğne veya değil noktaları üzerinde dikiş formu nasıl sizin iğneler tutun ve nasıl iğne etrafında iplik sarın, ve ister. Eğer iğne çok noktalarında dikiş çalışıyorsanız, oluşturulan ilmiklerin ilmekler, iğne mili üzerinde oluşturulmuş ise daha sıkı olacaktır. Eğer düzenli olarak iğne boyunca yeni yapılan dikiş sürgülü zorluk yaşıyorsanız, bu neden olabilir.kumas alan yerler ...HER TÜRLÜ - STOK - PARTİ - KUMAŞ - İPLİK - GİYİM - ALINIR - 0536 336 43 43 - Spot Kumaş Almak Bizim İşimiz

Iplik etiket devletler belli bir ölçü o iplik için en iyi seçenek olduğu anlamına gelmez çünkü. Kendi deneyim böyle giyilir hantal bükümlü yün single, oldukça hızlı gibi bazı iplikler sıkıca örülmüş sürece söylemiştim olabilir. Ya da size daha sıkı hissediyorum tercih ediyorum oldukça disket kumaşı, etiket sonuçları belirtilen ölçere bir iplik örme.

Tasarımcılar göstergesi ortamda lisans biraz zaman alabilir. Bu, onlar sadece bu numaraları dayalı üretici tarafından seçilen göstergesi kullanın, ve sonra kağıt üzerinde tasarım olabilir mümkündür. Numune kadar örme Sonra, numune ya da test örgü olduğunu göstergesi eşleşmesi gerekmektedir. Kendi proses prototip oluşturma içerir ya da kendini Renk Örnekleri – özellikle – sadece zorunlu etiket göstergesi maç olmayacak olan, hoş ya da ona uygun ne olursa olsun göstergesi örme olacak bu tasarımcı olması da mümkündür. Bu gibi durumlarda, genellikle desen göstergesi etiket göstergesi farklı olduğunu göreceksiniz. Bu örgü uygun yerini bulmak yardımcı olur, çünkü Ancak, etiket göstergesi hala, tasarım örme için iplik seçimi için bir kılavuz olarak desen verilebilir edilir.

örgü kumaş çeşitleri,örgü kumaş boyama,örgü kumaş analizi,sektör örgü kumaş ve konfeksiyonu sanayi,örgü kumaş sanayi,örgü bayan,örgü cüzdan,örme kumaş

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın