Keten İplik İplik Alan

Keten İplik İplik Alanlar

Keten iplik keten bitki, yapılır ketentohumu. Bu, iplik için kullanılan en güçlü doğal elyaftır. Lifler renkli doğal ışık ve çoğu çeşitli renklerde sunuyoruz rağmen üreticileri genellikle, doğal iplik alanlarrenkte iplik satmak. Birçok uzman, keten bilinen en eski kumaş olduğunu ve modern zamanlarda hala popüler olduğuna inanıyorum. Parçacığı için kullanır bazıları kumaş dokuma , ve narin dantel yapma.

Keten iplik boyutlandırma için iki yöntem vardır. En yaygın ilk sayı ipliğin ağırlığı ve ikinci sayı şeritlerin sayısıdır, iki sayı sistemidir.

Doğal ve mumlu keten iplik iki tipi vardır. Üreticiler hafif keten iplik mukavemet ve ağırlık eklemek için bir balmumu kaplama ekleyin. Ile çalışma mumlu ipliği onunla deneyimsiz insanlar için zor olabilir.

Keten iplik için en yaygın kullanımlarından biri ciltçilik sayfaların bölümleri dikiş edilir. Bir başka popüler kullanımı içindir. Genellikle ışık oluşturmak çok ince keten konuları, narin dantel kullanın. Keten dokuma ve dericilik de ağır iplik kullanabilirsiniz.iplik .HER TÜRLÜ - STOK - PARTİ - KUMAŞ - İPLİK - GİYİM - ALINIR - 0536 336 43 43 - Spot Kumaş Almak Bizim İşimiz

Üreticiler de dahil olmak üzere birçok şey için keten kumaş kullanabilirsiniz tuval, ve yerli kumaşlar. Genellikle, her zaman olmasa da, insanlar bu ürünleri projeleri dikmek için keten konuları tercih. Ince keten giysiler içinde, terziler genellikle profesyonel bir görünüm katıyor çünkü keten ipler kumaş maç istiyoruz da gücü nedeniyle düğmeleri üzerine dikim için kullanabilirsiniz.

Sepet dokuma genellikle bir vurgu olarak renkli keten konuları ekleyin. Bazı sepet yapma teknikleri, dokumacı sepet konuşmacı olarak ağır, 7 katlı iplik kullanır ve birlikte sazlık, çam iğneleri veya diğer organik madde örmeye. Mumlu keten ipler için zanaat ilgili kullandığı takı yapımı, makrome ve düğümleme sanatı, ve dahil nakış . Yaz aylarında, keten pamuk ve giymek için sentetik kumaşlar daha serin; Bu nedenle, birçok kişi keten giysiler tercih ve keten konuları kullanarak nakış ile süslemek.

keten iplik fiyatları,keten iplik üretimi,keten iplik imalatı,keten iplik satışı tekstil,keten iplik üreticileri,keten iplik özellikleri,keten iplik nedir,van es keten iplik

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın