Örgü Modelleri

Binlerce yıl, insan formaları örme var. Birçok nesil iğne ve yeni modeller, yöntemler ve orijinal örgü desenleri bu tip ilgileniyoruz. İğne bu üç adet pek çok seçenek vardır, bu 2nedenle örnek benzersiz boyunca her parça bile bazı tanınmış tarafından bağlanır.

Birisi ilk doğan zarif ve rahat çorap, kazak ve şapka bebek elbise eğilimi beklentisiyle birisi için eşsiz bir kıyafet almak isteyen, örme başladı ve birisi sadece iğne seviyor ve elleriyle bir şeyler yapmaya kararlıdır. Buna ek olarak, iplik doğru şekilde ele eski örme şey kayıtsız, örme nasıl bilerek, kendi bütçesinin bir kısmını tasarruf, yeni, şık bir kıyafet yapabilirsiniz. Zarif elbise, ceket, kazak, etek, pantolon, şapka, eşarp, eldiven veya eldiven, giydiğimiz her şeyi, biz çok orijinal ve güzel ilişki olabilir. Ev nesneler: battaniye, örtü, paspaslar, çanta, peçete ve çok daha fazla ev rahat ve güzel yapabilir.

Birçok Örgü onun sırlarını büyükanneleri ve büyük-büyükanneleri aldı annelerinden gelen iğne bu tür öğrendim. Ancak, kendinizi örme öğrenmek veya yapmak isteyenler var. Bu site yanı sıra sadece ilk konuşmacı ya da el kanca aldı olanlar için, örme ve özgün modelleri ve desenleri görünüyor nasıl bilenler içindir.

Örgü – Bu yorgunluk, uykusuzluk ve stres önlenmesi mükemmel bir yöntemdir. Şahsen, ben süreci örüyorum ben örme zaman bazen sadece can not stop, çok yatıştırıcı ve 01büyüleyici. Bağlantılı bir dizi sonra kendimi gözyaşı yapamaz, kendimi daha bir haber ve bu kadar yeter, ve o örme ve dokuma.

Birkaç satır bağlamak için hazırlık eğitim gerekmez, ayrı zaman ayırmak gerekmez. Ben TV izlerken Şahsen, ben örme, (başka çok kombine bir tane bana inan). Uzun bir süre için ev işleri yapıyor ve biraz oturup dinlenmek ve, ve örme bir karışmayı ihtiyaç bile her zaman hazırdır. Sen elinde örme gelen kendinize bir mola verebilir.

Anlamak gibi, kendimi gerçekten, örme dikmek ve onların elleriyle bir şeyler yapmak istiyorum. Ben yıllardır toplanan bilgiler ile bir site oluşturmak için karar verdik. Ben tüm bu size yardımcı olacağını umuyoruz ve biz sizinle arkadaş olacağım.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın