Viskon Kumaş Satışı

Viskon Kumaş Satışı. Viskos dokuma ve viskoz, rejenere selüloz fiberlerinden yapılmış bir tekstil. Fiber serin, düz ve yüksek emiş gücüne sahip kumaş ile sonuçlanan bir ıslak 1eğirme tekniği ile işlenir. Kumaş görünümü gibi bir pamuk eğilimi viskon giyimler var.

Çoğu kişi “ose” soneki ile herhangi bir kumaş adam oldu varsayalım. Viskoz bazen sentetik kumaş olarak tarif edilirken hamuru lifleri olan ağaçların viskon ve pamuk gördük çünkü bunun daha detaylı açıklama “kurtarıldı” kumaş olacaktır. Selüloz kimyasal çözülmüş ve daha sonra uzun filamentler içine reformlar yaptı. Çözünürlüğünü ulaşmıştır madde bal veya şurup kıvamını, viskon adını vermek zorundadır. üretilen filamanların gerilmiş çok yönlü bir viskoz tekstil oluşturma, bükülmüş veya çeşitli boyutlarda ve şekillerde eğrilebilir.

Viskon Kumaş Satışı. Viskon yaz giysi ve eşarp üretiminde popüler bir seçim yapma, hafif ve pamuktan daha yumuşaktır ve ipek daha esnek olduğunu. Bu yumuşak ve iltifat örtme yeteneğine sahiptir ve nem kayıt için idealdir. Yaz etek, yazlık elbiseler ve iç çamaşırı için kullanılır ve nem ve hafiflik taşımak için onun yeteneği için övdü. Viskon yeni formları kırışıklık ve kırışık oluşturulur.

Yıkama – eğirme – Ütü: temiz ve bakımlı nelerdir tekstil?

2Viskon Kumaş Satışı. Örneğin yün, ipek, keten ya da pamuk gibi doğal elyaftan kez vardı büyük annelerinin sadece tekstil, sentetik elyafın bir dizi olmuştur (ya da sentetik lifler olarak da adlandırılır) ya da zaman içinde gelişmiş karışımları. Ne olursa olsun – yıkama er ya da geç hepsini gereklidir. Liflerin kompozisyonuna tekstil bilgiler kanunlar tarafından gerekli görülmediği. Birçok tekstil gönüllü, uluslararası kabul görmüş tekstil bakım etiket ötesine taşır. Tekstil sembolleri içine dikili Bu kurutucu kullanılması gerekir eğer, özel özelliklere dikkat hangi sıcaklık yıkayın aklanıyor olmalıdır bilgilendirmek ve bez kuru temizleme için uygun olup olmadığını.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın