Örgü Yelek Modelleri

Seni bilmem, ama ben sık sık insanların (özellikle kadınlar), bazı giysi isimlerini karıştı vakaları görüyoruz. Örneğin, bir bolero ceket veya kazak çağrı, ya da uzun kollu bile bir 1t-shirt.

Ayrıca, birkaç kişi aynı. dan kazak kazak ve hırka kazak, Trakya’dan bir smokin arasındaki farkı bilmek bu anlamda çok anlayışlı değil kendimi de,. moda terminolojisi içine bakmaya karar verdi bolero, balıkçı, kazak, ceket, yelek, hırka kazak, ceket, panço, kazak, kazak, smokin ve kuyrukları: Sana bir Dağıtılan tanımı ve fotoğraf sunan. 2İspanyolca’dan Bolero (bolero ) -. o düğmelerini olmadan kısa oturan kolsuz, ulusal İspanyol kostüm parçası başlangıçta sadece kısa bir ceket -. Bugün, çok daha kolay ve daha bolero tanımı Bolero İspanya bazı alanlarda ulusal erkek takım elbise parçası olarak ortaya çıkmıştır. .

Bolero – XVIII yüzyılda İspanya’da kökenli müzik türü ise aynı zamanda bir dans Bolero bugün Bugün moda tasarımcıları kolları ve çeşitli bağlantı elemanları ile bolero modelleri 3insanlık büyük seçim güzel yarısını sunuyoruz. . Herhangi bir uzunlukta kollu olabilir, modern bolero düğmeleri veya kanca ile tutturulmuş, ön bağlı olabilir Tarihsel ve tanımı gereği, bolero – kolsuz gömlek. Ancak, modern yüksek tanıtımından zaman bir bolero gelişti. Örme, tığ işi pamuk, organze, dantel, kot, vb -. Bugün her zevke her kıyafeti bir bolero alabilirsiniz Bolero neredeyse tüm kızlar ve kadınlar için uygundur, zerafet ve mükemmellik görüntü verir.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın