El Örgüsü Çorap Modelleri

Sıcak, sevdiklerinize konfor bacaklar için bakım. Bizim çorap tamamen iyi şeyler yaratmak için seviyorum elle usta eller Örgü bağlanmıştır. % 100 yün bağlantılı olarak Çorap, 1yumuşacık ve çok sıcak. Onlar bacaklar battaniyenin altında dışarı yapışmasını, terlik ve rahat yatak zemin olmadan yürüyebilir.

Biz çizgili ve renkli çorap örme. Bizim de katalog bulmak ve kendiniz için ya da bir hediye olarak çorap satın almak kolay olan arasında birkaç düzine renkler.

Çorap ve eldivenleri Örgü örme çorap ve eldivenler – bizim hayatımızın bir hobi eğer sen, bizim, tutku tüm tüketen – tutkumuz! Bizim kader – Ve çok uzun zaman önce o “kendi 3için örme” kendini sınırlamak ortaya çıktı. Biz çorap örme ve eldivenleri çok hızlı, çok yüksek kalitede ve nasıl biliyorsanız, neden biz kişisel olarak sizin için sıcak bir çift kravat yok? , Gerçek bir «el yapımı» olduğundan emin olun ve online alışveriş gitmek ve örme çorap nasıl oluşturulacağını görmek istiyorsun?

Örme çorap ve eldivenleri – herhangi bir fırsat için orijinal el yapımı hediye!

2Bazı tatil başkaları (Yeni Yıl, Noel, Sevgililer Günü, Dünya Kadınlar Günü, pek çok doğum) yerini ve bizim sevdiklerimiz, arkadaşları ve meslektaşları uzun süre onların kalplerini ısıtacak idealdir hediyeler vermek istiyoruz. El yapımı, özgün tasarım ve külfetli fiyat: Bizim düşünceme göre, bizim örme çorap ve eldivenleri, modern ideal bir hediye tüm ihtiyaçlarını karşılamaktır. Ve biz sizin ve doğrudan katılımı için böyle hediyeler oluşturmak için hazır!

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın