Örme Çorap

Sonraki ayak üzerinde döngüler çıkarma için çorap orta kısmını örme ayak ön yazdığınız topuk döngü orta kısmında ilmekler olan konuşmacı, – bir döngü her döngü çekme kenarı, 01biz 9 döngüler olsun. Daha sonra bu iki konuşmacı üzerinde yüz menteşe Bundan sonra, konuşmacı serbest kenarı bir döngü çekin, biz 8 döngüler olsun. 3 döngüler: Topuk döngü merkezi kısmı eşit birinci ve ikinci iğneler arasında bölünür. Böylece, ilk olsun ikinci konuşmacı üçüncü 3 + 9 = 12 döngüler, 8 + 3 = 11 döngüler konuştu ve dördüncü 10 döngüler konuştu. Eğer topuğun orta kesiminde döngüler tek sayıda var ise – ilk halkalardan sayısını eşitlemek ve ikinci 02birinci konuştu “ekstra” döngü takarak konuştu.

Biz etrafında yüz döngüler bir dizi ilişkilendirmek. Şimdi birinci ve ikinci konuşmacı ekstra döngü çıkarmak gerekir. Azalış ilk yapmak serinin başında konuştu, arka duvarın iki döngüler önceden ilk döngü dönüm . İkinci konuştu serisinin sonunda döngü azaltmak, klasik bir şekilde birlikte iki. Bunun bir sonucu olarak, her bir kol 10 döngüye sahip olmalıdır.

Ayak üzerinde döngüler çıkarma önce takılması çorap

03Daha sonra küçük parmak (yaklaşık 15 cm) sonuna kadar bir daire içinde bir çorap örme ve başlar ayak üzerinde döngü azaltmak. İlk döngü  başında birinci ve üçüncü iğne bu amaçla, için, ikinci ve üçüncü döngüler birlikte ikinci bir yöntem (arka duvar) onceden örme yüz ikinci 04döngü ters . İkinci ve dördüncü konuşmacı ön boyunca iki döngüler sondan ardından son döngü. Her (5), sonra  her turda yapmak döngüler sayısının yarısı olacak konuştu kadar Yani daire ile azalma yok. 2 STS konuştu her zaman, sıkın ve sıkın. Hazır çorap.

Örme bebek çorap sadece bir ince iplik ve örme iğneleri almak, iyi performans. Biz tavsiye akrilik iplik ekleyerek : o delindi değil saf yün, daha yumuşaktır.

05Ne zaman erkek çorap örme özel ilavesi topuk ve ayak güçlendirmek için tavsiye edilir polyester iplik (polyester) , bu iplik sorun alanlarında uzun gözyaşı aşınma, yüksek dayanıklılığı vardır, “değişken ayak katkı” denir.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın