Örme kumaşlar

Kumaş - Örme kumaş
Kumaş - Örme kumaş

Örme kumaşlar

Örme kumaşlar giysi hemen hemen her tarzı rahat aşınmasını sağlar. En trikolar hareketi kısıtlamadan vücudun siluet kontur. Bu iç çamaşırı, giysiler için örme kumaşlar idealdir. Örme kumaşların birçok varyasyonu tür çorap için kullanılan, örme kumaş sadece iki tür olduğunu bulunmaktadır-atkı ve çözgü dokuma kumaşlar var iken. aswHER TÜRLÜ - STOK - PARTİ - KUMAŞ - İPLİK - GİYİM - ALINIR - 0536 336 43 43 - Spot Kumaş Almak Bizim İşimizÖrme kumaş bu iki tip tüketicilerin kumaş mağazalarında karşılaşma ve konfeksiyon açıklamaları içinde okumak, çeşitli alt tipleri gelir.

Atkı trikolar döngüye dikişlerin yatay ders veya satırları oluşturmak için tek bir iplik kullanın. Bir atkı örme her ders Konular dergisine göre, önceki örme kursu dayanıyor. Bir örgü makinesinde, bir iplik atkı örme kumaş yapıları makinedeki tüm iğneler vasıtasıyla yatay beslenir. Atkı örgü kumaş iplik konfigürasyonu onlara kaburga veya kumaş yüzünde halkalar görülebilir dikey sütun verir.

Atkı triko kumaş yaygın türleri çift örme, jarse örme,örme ve pike bulunmaktadır. Çift kumaşlar, adından da anlaşılacağı gibi, her iki tarafta aynı görünen daha ağır bir kumaş elde karşı iğne ipliklerinin iki adet kullanır. Çift örgü kumaşlar, biraz esneme var onların şeklini korumak ve özel giysiler için en iyi çalışır. Ayrıca tek örgü olarak bilinen Jersey örgüler, tanımlanabilir bir sağ / yüz ve yanlış tarafı var. Örgü küçük varsa, boyuna esneme vardır ve bu tankı elbiseler gibi vücudu saran giysiler üzerinde kullanıldığında iyi çalışır.

Kaburga kumaşlar kumaşın her iki tarafında görünen dikey kaburga veya sütun var. Dikişlerin iki alternatif türleri, örgü ve ters örgü yapılır, kaburga örgüler önemli bir çapraz streç miktarda ama hiçbir boyuna streç biraz var. Close-uydurma balıkçı, kazak ve elbise onun önemli çapraz streç nedeniyle kaburga örgüler iyi vesiledir. Pique trikolar kaburgalar arasındaki küçük girintili kutuları oluşturmak, dikey ve çapraz kaburga tanımlanmış. Polo T-shirt sık  örgüler kullanabilirsiniz.08HER TÜRLÜ - STOK - PARTİ - KUMAŞ - İPLİK - GİYİM - ALINIR - 0536 336 43 43 - Spot Kumaş Almak Bizim İşimiz

Atkı örme inşaat dikiş inşaat yatay sıralar bir iplik kullanır iken, konu Dergi çoklu paralel iplikler çözgü örme oluşturmak, aynı zamanda dikey olarak döngüye belirtiyor. Bir örgü makinesinde oluşturulan çözgü örme kumaşlar her örgü iğne bir iplik kullanın. Çözgü dokuma kumaşlar kumaş örülen ilmekler atkı örme daha pürüzsüz görünüyor bir çapraz çapraz bir görünüme sahip.

Konular dergisine göre çözgü örme sınıflandırılması, nedeniyle çözgü örgüler karmaşık yapı zordur. Çözgü örme kumaş iki yaygın türü triko ve Raşel dokuma kumaşlar yer alıyor. Triko örgü nedeniyle pürüzsüz bir görünüm ve doku iç çamaşırı öncelikle kullanılır. Triko örgüler yüzü ince boyuna kaburga ve kumaşın arka yan çapraz azarlama vardır. Raşel dokuma kumaşlar örme dantel benzeri veya açık çalışmaları ile birçok örme kumaşlar açıklar. Birçok moda kazak ve süveter elbise gibi hems ve yaka gibi giysi kenarları boyunca detaylandırma örme dantel oluşturmak için Raşel dokuma kumaşlar kullanabilirsiniz. örme kumaş imalati,örme kumaş çeşitleri,örme kumaş fiyatları,örme kumaş nedir,örme kumaş iş ilanları,örme kumaş özellikleri,örme kumaş makinaları,örme kumaş firmaları

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın