Paleo Diyet Diyet Nasıl Yapılır

Eğer kurtarma ve kas büyümesi için gereken her şeyi içerir çünkü aynı zamanda, Paleo, herhangi bir spor etkileyici sonuçlar kilo ve ulaşmak için yardımcı olur. Bir düşük kalorili değildir ve çünkü Ve o, hayır “yoksunluk sendromu” olan metabolizmayı yavaşlatmak değil .

4ŞARTLAR PALEO DIYET

Bir küresel Orada kural Paleo diyet o Taş Devri bir adamın mideye düşebilir sadece yemek -. diyet adı, aslında, gibi tercüme “Taş Devri diyet.”

Metabolizma eski çağlardan beri biraz değişti, ve genellikle sadece buğday, tahıl, süt ürünleri imal birçok yemekler asimile yok – diyetin savunucuları basit gerçeği ile böyle bir seçim haklı.

Peki, konserve ve yarı tam anlamıyla tüm doğada ayrılan süre meşgul değil karaciğer neden vücudu zehirler – “. E-katkı” yağ ve sayısız atılımı yarılması

Doğal gıdalar Diyet iştah artışı evcilleştirmek yardımcı olacak ve doğal olarak aşırı yemek ve azaltılmış kalori alımı, kilo azalması ve ilk sonuçlar, fiziksel egzersiz “harcamak” tavsiye edilen, neşe olacak sürekli atıştırma duracaktır.

Bizim eski atalarımız tatlılar, meyve ve ek çilek herhangi bilmiyordu kesinlikle çörekler fırında ve lapası pişirmek ve nasıl bilmiyordum, ve Cuma gecesi bir çift gözlük içmem. Açıkçası, sabah demlendi kahve ile çay değildir, ve yaklaşık diyet kola pek duydum. Paleo üzerine diyet alışkanlıkları çoğunluğu ile Böylece veda etmek zorunda. Eğer et ve balık gibi Ancak, başarısızlık o kadar trajik olmayacak.

PALEO DIYET MENÜSÜ

6Ancak, uygulamada biraz – ve diyet her zevke ve bütçeye uygun yapabilirsiniz. İşte 60 kg ağırlığındaki bir kadın için bir kaba menü Paleo diyet.

Kahvaltı: 50 gr fındık ve elma ve armut bir karışımı olabilir.

Atıştırmalık: çilek 200 gr tavuk göğsü 100 gr

Öğle yemeği: buğday tohumu bir kısmı, elma ve pancar (çiğ sebze, limon suyu, biraz zeytin yağı), dana veya diğer yağsız kırmızı et ile havuç salatası.

Atıştırmalık: Herhangi bir meyve

Akşam: Yeşil yapraklı sebzeler, domates, salatalık ve lahana, ızgara üzerinde pişirilen kırmızı veya beyaz balık bir kısmının salata.

4Genellikle paleo kalori inanmıyorum, ama aynı zamanda tavsiye edilmez mide ağırlık noktasına yemek için. Çoğu insan için ana zorluk – en kısa sürede doymuş hissediyorum gibi yeme durdurmak için gerek. Diyet bir plaka üzerinde size gelen her şeyi yedim gerektirir, ve sağduyu dışında herhangi bir bölümünü kontrol yöntemleri üzerinde “ısrar” değil.

Düzenli egzersiz yapanlar bir hafta içinde 1-3 “yemekleri ihlalleri” gelemez. Çok sık “planlı dökümü” hemen kas kurtarma “göndermek” enerji karbonhidrat ağır ağırlık antrenmanından sonra hemen dışarı taşıdı.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın