Kilo Nasıl Verilir Paleo Diyet

Taş Devri Diyeti: her şey yeni – iyi eski unutulur.  Hepsini OKUYUNUZ.

7(Daha sık olarak adlandırılan – Diyet Paleolitik Diyet veya eski) Paleodietu – Amerikan beslenme Loren Cordain ve Oz Garcia, sağlıklı beslenme ile ilgili çok sayıda kitap yazarı, işin garibi, bizim çağdaşları geliştirdik. Bunlar genellikle doğru beslenme ve sağlıklı bir yaşam tarzı konularında Hollywood yıldızlarını tavsiye ederiz. ideolojik bileşen paleodiety insanlar daha sonra ekstra kilo sorunu dokunmadı, genetik düzeyde ona uygun gıdalar yemelisiniz inancına dayanmaktadır.

Paleodieta ne kadar çok kişinin görünümünü endişe, ama onun sağlığı hakkında değil sistem sağlıklı beslenme. Paleodiety ihtiyaç ilkeleri şunlardır:

Kökler, meyveler, bitkiler, otlar, meyveler ve sebzeler vahşi büyüyen doğal gıdalar yiyin.

Az yemek ve daha fazla hareket etmek mümkün olduğunca deneyin. Orada küçük porsiyonlarda olması ve sadece açlık gerçek bir duygu durumunda (ve değil “, üzüntü dışarı”, “şirket için” ya da “artık yemek” nedeniyle).

10Atalarımız bir yaşam sağlamak ve hayatta kalmak için “yorulmadan ve bacaklar” çalıştı, çünkü sedanter bir hayat.

Büyük miktarlarda karbonhidrat, ve diyet dışında basit karbonhidratlar (şeker, tatlı içecekler, fast-food, şekerleme ve tatlılar, yarı mamul ürünler) ve tüm yemeyin. Karbonhidrat diyeti değişmedi beslenme ve Kordeyna Garcia göre, insan genomu, aykırı olduğundan, hatta uzun ve kıvrımlı evrim süreci bakarak değil.

Tamamen diyet endüstriyel şeker dışında (şeker ürünleri sadece doğal bal hariç, menüden çıkmak için izin verilir). Şeker ciddi hastalıkların gelişimini kışkırtır değil, aynı zamanda kan dolaşımına insülin emisyon sıklığını ve şiddetini, artan obezite katkıda bulunur.

Antik diyet kullanılan herhangi bir et diyet, düşük yağlı olmalıdır.

6Eğer başarılı bir kilo anlamına gelir, vücutta insülin hormonunun seviyesini kontrol edebilirsiniz – paleodieta diyor. Bu arada, bu deyimi de yiyerek kilo isteyenler tarafından paylaşılan bir düşük glisemik indeksi gıdalar .

Uygulayıcılar paleodietu için Öneriler

Lifli, iri ürünlerin bir diyet yapın. Sebzeler, lahana, marul, fındık, meyve, tohumlar organizma için çok yararlıdır, ve bu gıda kalp üzerinde bir pozitif etkiye sahiptir. Ama dikkat: gastrit ile hasta olanlar için kategorik uygun değildir kaba lifli gıdaların kullanımı!

Elma, ahududu, yaban mersini, çilek, üzüm gibi meyve ve çilek, yılın ne zaman pencerenin rağmen günlük diyet, dahil edilmelidir. Aslında, bu ürünler – doğal anti-oksidanlar, anti-enflamatuar etki C vitamini ve çeşitli hastalıkları önlemek ağırlık kısmını ihtiva sahiptir.

Ceviz, badem ve fındık yiyin – olmayan hayvansal kaynaklı omega-3 ve protein kaynağı.

Hayvansal protein paleodiete ağırlıklı olarak omega-3 yağ asitleri, tavuk, yumurta, hindi eti, peynir, yumurta, peynir evde zengin balık izin verdi. Düzenli diyet bu gıdalar ekleyin. Ama çok sık. Üzerinde yoğunlaşması bitkisel proteinler gibi – soya ürünleri .

4Kepekli tahıllar, tahıl diyet ekleyin ve ortadan kaldırmak ve un ürünleri. Bu, aynı zamanda sinir sistemi ve bağışıklık sistemi bozuklukları ile sonuçlanır gluten içeren büyük miktarda hamur, ekmek, tahıl farklı türler için geçerlidir.

Diyet doğal vitaminler açısından zengin olsa bile, tablet şeklinde vitamin ve mineralleri ekleyin emin olun.

Çay yeşil çeşitleri tercih vermek.

Az kahve içmek. Aşırı doz bu sinir sistemi bozuklukları, anksiyete ve aşırı uyarılabilirliği neden olabilir. Ve bu da, olumsuz metabolizmasını etkileyebilir.

Kahvaltı ve tam uyku göz ardı asla – sağlık ve çekiciliği garantisidir.

Basit karbonhidratlar pankreas bir bozulmaya yol açar. Eğer vücudunuzdaki şeker veya şeker tek parça yedim bile hemen insülin üretim sürecini başlatır ve yağ ertelenmek zorunda başlar.

Bir gün su en az 1,5 litre içmeyi ihmal etmeyin

Bir gün paleodiety için Örnek menü

Bilim adamları, beslenme ilk olumlu sonuçlarını görmek istiyorsanız, en az iki hafta paleodiety sopa tavsiye ederiz. Yani, cilt durumunu iyileştirmek, saç daha sağlıklı olacak ve parlak ve ekstra ağırlık yavaş yavaş gidecek. Günlük diyet bu gibi görünebilir:

Hemen uyandıktan sonra: oda sıcaklığında hala su 250-300 ml;

4İlk kahvaltı: meyve salatası (hacim: 1-2 avuç dolusu), 1 haşlanmış yumurta;

Öğle yemeği: elma, taze çilek bir avuç;

Öğle yemeğinden önce 15 dakika: hala su 100 ml;

Öğle yemeği: buharda balık fileto, zeytinyağı ve limon suyu ile marul salatası. Öğle yemeğinden sonra yarım saat – hala bir bardak su;

15 dakika önce akşam yemeği: ılık gazlı bir bardak su;

Akşam yemeği: Tavuk ızgara dışında, herhangi bir biçimde pişirme ile servis – zeytinyağı bir kaşık haşlanmış kuşkonmaz 150-200 gram;

Meyve salatası: Uyku öncesi 2 saat.Saf su ve diğer içecekler gün planlanan arıza hoşgörü yalnızca kabul edilir, ancak Paleo diyetin en sıkı takipçileri şey içmeyin. Ancak, kahve ve çay bardak günde şekersiz içecek bir çift sınırlamak bile, kilo kaybedersiniz. Sonuçta, Paleo sırrı değil kafein reddedilmesine ve iştah ve aşırı yeme aperatifler ve fast food yeme farklılıkları ile başa çıkmak için izin veren bir tam doyurucu bir yemek, kullanılan.

Paleo diyet sadece, herkes “kendileri için” diyet değiştirebilir ve sıkıcı hesaplamalar olmadan kilo denemek için böbrek hastalığı tanısı olanlara tavsiye edilmez.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın