Pamuklu Kumaş Çeşitleri

Pamuklu Kumaş Çeşitleri

Pamuk genellikle önlük, ve geleneksel keten yapılan diğer öğeleri için kısa sürede alabilirsiniz kumaş sadece türüdür. Bu tarihi kostümlerini yaratmak insanlar için en popüler kumaş ve bir bütçe yeni başlayanlar için iyi bir seçimdir: iyi fiyatlar için oldukça otantik görünümlü kumaşlar bulabilirsiniz ve hata yapma kadar endişelenmenize gerek yok.kumas pantolon

Birincisi: cilalı pamuk ve baskılı pamuklu kumaş kaçının. Onlar güzel bakmak ve yaygın olarak kullanılabilir, çünkü birçok insan bunları kullanmak olsa da, ikisi de çok açık, modern kumaşlar. Orada onlara dönem görünümlü desenleri ile çok güzel basılmış pamuklar vardır, ama ne yazık ki böyle bir baskı teknikleri 16. yüzyılda kullanılan değildi. (Farklı bir hikaye olmasına rağmen onlar, kumaş damgalama ve boyama yaptın). Kumaş üzerine desen harika bir brokar veya jakar örgüsünü taklit edebilir, ama sonunda baskılı pamuk tek bir şey benzer – baskılı pamuk.

Birçok kişi de için pamuk kırışık gazlı bez kullanın. Bu sıcak günlerde giymek için serin bir yaygın ve ucuz kumaş vardır. Ben kendim kullandım, ama otantik bir görünüm için gidiyoruz eğer, kırışık tül doğru da çıktı pamuklu gazlı bez, ince pamuklu patiska veya hafif pamuklu ipekli bir daha otantik görünümlü yerine kumaştır.

Giyimleri için, bu tür dimi veya poplin kumaş gibi ağır ve onlara bazı ağırlık ve vücut var pamuklar kullanın. Pamuk dimi gibi ince dokunmuş kumaşlar için dönem içinde kullanılan değildi rağmen, gündelik teftişten geçmek yeterli keten veya keten / yün karışımı andıran ve genellikle orta sınıf giymek için kullanılır.

Küçük kadife genellikle tarihsel kostüm için kullanılan başka bir pamuklu kumaş. Bu dönem 16. yüzyıl kumaş değil, ama iyi bir gövdeye sahip ve bir korse veya etek görsel derinlik ve zenginlik verir. 20 metre uzakta, ince bir yün benzer. Eğer ucuz, sağlam ve yıkanabilir bir şey orta sınıf, istediğiniz ve bez o gerçek özgünlük ile çok ilgili değilseniz, kadife iyi bir seçimdir.

Karakteri ile tutarlı bir örgü seçin. Fakir halk kaba kumaştan yapılmış bir önlük veya gömlek olurdu; Asalet çok ince dokunmuş kumaş olurdu. Pamuk veya keten kumaş kullanırken sizin kıyafet yapmadan önce, her zaman bunu önceden yıkayın. Pamuk ve keten kumaş uzunluğunun 1/3 bu yıkayan ilk kez kadar küçültebilirsiniz.end-......HER TÜRLÜ - STOK - PARTİ - KUMAŞ - İPLİK - GİYİM - ALINIR - 0536 336 43 43 - Spot Kumaş Almak Bizim İşimiz

Kumaşlar ve Karışımları

Hayret, ben bulmak mümkün oldum en dönem görünümlü kumaşların bazı pamuk / polyester, rayon / polyester, hatta polyester / akrilik karışımlı idi. Herhangi bir örme veya esnek kumaşlar, yırtılmaz kumaş ve diğer modern buluşlar: Tabii ki, bazı her zaman kaçınmalısınız kumaşlar vardır.

Ben satın sonuna kadar en süresi görünümlü karışımları pamuk / polyester, pamuk / rayon, ya da dokumada (yünlü kumaşlar için) kumaş içeren akrilik vardır. Eğer dikkatli seçerseniz, bir yarda için bulabilirsiniz ne de şaşıracaksınız. Eğer bir bütçe üzerinde müşteri, yün andıran modern bir görünüm benzerim kumaşlar, ipek karışımları ve diğer dönem orijinalleri iseniz sık sık tüm gelemez vardır.

pamuklu kumaş çeşitleri,pamuklu kumaş fiyatları,pamuklu kumaş özellikleri,pamuklu kumaş üreticileri,pamuklu kumaş üretimi,pamuklu kumaş nasıl yapılır,pamuklu kumaş türü bulmaca,pamuklu kumaş türleri

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın