Tafta Kumaş Çeşitleri

Tafta Kumaş Çeşitleri

Modern tafta, ağır tip, yakından 16. yüzyılda giyilen. Bu, dış giyim, astarlı giysi, nefes çekme ve kenar boru için kullanılabilir. tafta kumaşlar ......HER TÜRLÜ - STOK - PARTİ - KUMAŞ - İPLİK - GİYİM - ALINIR - 0536 336 43 43 - Spot Kumaş Almak Bizim İşimizBu kombinezon takılmasını etek tutmak için yeterli kaygan ve aynı zamanda etekler bazı vücut vermek için yeterince sert çünkü, etek altında jüpon için yararlıdır. Bir zamanlar “atış ipek” denilen Değişebilir tafta, hatta meraklısı – bu ışık vurur nasıl bağlı olarak renk değiştirir. Bir cüppe zenginlik ve derinlik eklemek için harika.

Ne yazık ki, Modern asetat bazlı tafta benzediği orijinal ipek tafta çok daha zayıftır. Eğer dekoratif kenar veya ponponları daha fazla bir şey için kullanmayı planlıyorsanız, bir daha dayanıklı kumaş ile desteklenen gereken veya zorlanma altına yerleştirilen zaman rip.

Kumaş içine dokunmuş bir tür bir modeline sahip bir kumaştır. Bu model arka plan olarak aynı renk olabilir, donuk bir arka plana karşı parlak ipliği olarak saptandı. Aynı zamanda pek çok renk dokunmuş olabilir. kumaş alıcısı ......HER TÜRLÜ - STOK - PARTİ - KUMAŞ - İPLİK - GİYİM - ALINIR - 0536 336 43 43 - Spot Kumaş Almak Bizim İşimizDiğerleri iyi tek tek tarafı bakmak ve arkasında parçacığı bir karmaşa andıran Bazı simli, her iki tarafta da iyi görünüyorsun. Ince ipekten yapılmış simli, ve sağlam pamuktan yapılmış işlemelere vardır. Tüm bu türleri arasında bir süre brokar bulmak zor olabilir.

Bir dönem brokar desen küçük yerel kumaş mağazalarında bulmak zor olduğu gibi elbise veya ikili, otantik olduğundan emin olmak istiyorsanız kullanmak için zor bir kumaş olabilir. Kumaş mağazaları gelinlik bölümünde yoktu çiçek desenleri içerir. Bir brokar içine dokunmuş gerçekçi görünümlü gül varsa bir kural olarak, muhtemelen 16. yüzyıl için dönem değil. Eğer dönemin giyim bakarak vakit geçirdim sürece, brokar desenler dönem hangi bilmiyor ve hangi zor.

Eğer ağır arıyorsanız, size döşeme bölümünde bulabilirsiniz. Ayrıca kumaş deposu kalıntısı masalarda küçük parçalar bulabilirsiniz pahalı olabilir, ama onlar da bir ikili ya da elbisesi çok zengin görünüyor olun. Onlar da boncuk, nakış, yatmak kablosu ve diğer dekorasyon tarafından geliştirilmiş olabilir.

tafta kumaş fiyatları,tafta kumaş nedir,tafta kumaş abiye modelleri,tafta kumaş elbiseler,tafta kumaş çeşitleri,tafta kumaş renkleri,saten kumaş,tafta kumaşlar

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın