Panço Nasıl Dikilir.

Panço – giyim bu “eski” makale sıkıca günlük yaşamımızda kök almıştır. Baş bir kesme ile yün bir dikdörtgen: biraz ilkel baktı rağmen, heskes tarafından giyilen, modern panço gibi kıyafetleri. Panço geçen yüzyılın 60’lı yıllarda 3podyumlarda çıktı ve farklı bakmaya başladı: kesim boğaz seçenekleri, çeşitli cepler ve davlumbaz çeşitli, eller, yaka, bağlantı elemanları için yuva. Modelleri gibi çeşitli panço popülerlik açıklar.

Bu sadece onun omuzlarına atılmış veya tamamen kendimi sarın ve çarpıcı bakabilirsiniz! Yün panço avantajları bir çift vardır: kolayca dikilir ve soğuk günlerde sıcak bir.

Kısa uydurma panço artık ücretsiz eşarp yerine ve model kadar ise, bir şal ya da bir kat yerine diz ve ceket kumaşlardan dikilmiş. Bu mükemmel gizler kusurları rakamları ve genellikle moda koleksiyonları kullanılan büyük kadınlar için.

Moda şeyle gardırop var mı istiyorsunuz? Dikin!

Aslında dikmek bir panço bile bir acemi terzi ile başa çıkmak için kolaydır.

İhtiyacınız olacak: yün kadife (ya da diğer yünlü kumaş) 1.90 m uzunluğunda genişliğinde yaklaşık 9 m 3 cm uzunluğunda kenar ve 150 cm genişliğinde, önyargı bağlayıcı veya örgü.2

Yün kadife kenar ayrıntıları. Detay 100 cm uzunluğuna kat boyunca kesilmiş, yarı boyuna katlamak

Diğer kısmı daha geniş bir yaklaşık 2 mm böylece içeriye kat ve ters tarafı boyunca şeridi Kenar. Ayrıntılar katlanmış şerit ekleme ve yapıştırma bölümlerinde böylece panço yanlış tarafında yatan şerit geniş bir parçası. Strip Köşe eğik kıvrımlar yatıyordu. Şerit yüzü şeridinin iç kenarını kapma, kenar diker.

Yani, sadece otuz dakika çalışma harcamak doğru, şık ve zarif şeyler sahibi olmak. Ve soğuk rüzgar korkuyor olmayacaktır.

İpucu: için mükemmel kenar, kullanım tutkal çubukları herhangi bir kumaş mağazasında satın alınabilir.

Sizin panço saçak, nakış, aplike süsleyin, veya öğeleri ve örme kumaş birleştirmek, size özel bir model olacak.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın