Ceket Nasıl Dikilir

Bir moda ceket bile terzi dikin. Sadece uygun stili seçmek ve kesin talimatları izleyin. Zamanla, kendinizi ve daha karmaşık orijinal kıyafetler dikmek öğrenmek mümkün olacak.

Kat basit versiyonu, örneğin, mont, pançolar, olabilir yapmak bile moda dikiş konularında çok sofistike değil. Bu modeller ceket değil sadece yapmak kolaydır, ama aynı zamanda sağ dikkat çeken, etkileyici görünüyorsun. Orijinal ceket-burun – bu, şık, şık kolay dikmek kendinizi. Kesme basitlik kompanse parlak kırmızı astar ve altın düğmeleri daha fazladır. Bu ayrıntılar şeyler zarif ve lüks bir görünüm vermek.2HER TÜRLÜ KUMAŞ  İPLİK GİYİM ALINIR. 0536 336 43 43

Bir ceket dikmek için, ana ve destek kumaş, düğme, demir ve dikiş makinesi hazırlamak gerekir.

Önce bir desen yapmak gerekir. : Bunu oluşturmak için, gerekli ölçümleri kaldırmak uzunluğu omuz uzunluğu arka uzunluğu kollu boyun çevresi. Şimdi desen oluşturmak.

  1. geniş tarafı dikdörtgen çizin. Kol uzunluğu + uzunluk + dikişleri de 1.5 cm ± üçüncü yarım daire omuz boyun. Dikdörtgenin uzun yanı – arka kaplama uzunluğu.
  2. desenler boyun çizmek kullanın. Aşağıdaki gibi boyutları şunlardır: boyun + 1.5 cm yarı dairenin değerinin üçte biri.
  3. 6 cm önce satırı ekleyin.
  4. çizin. O tek kesim olduğunu.

Şimdi ana gelen kumaş arka ceket, ön cepleri iki yarısını – aşağıdaki ayrıntıları ayırırlar gerekir. Kemer döngüler kat önünde sadece yerleştirilen, ancak sırtında. Gerektiğini unutmayın

Şimdi dikiş doğrudan gitmek.

Baste ve diker yan dikişler. Yaka ve arkasındaki Boru tornacılık boyun ön Dikiş için. Onların dikkatli demir ütüleyin.

Yüz-yüze ortasında 2. bükün bir dikiş boru sırt ve boyun ön.

ön tarafı, temiz temizleyicileri çıkarın.

alt kat ve kör dikiş dikmek.

Etiket üzerinde bir düğme dikmek ve bir döngü yapmak – ceket hazır. Şimdi kendinizi ve başkalarını mutlu edebilirsiniz.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın