Pantolon Kumaşı

Pantolon Kumaşı

Bazı tasarımcılar da ayak bileği açıklıklar için fermuar veya düğmeler ekleyin. Bunların çoğu fonksiyonel olacak şekilde tasarlanmıştır, ancak genellikle aynı zamanda giysi tarzı ya da biraz yetenek eklemek vardır. pantolon  - .....HER TÜRLÜ - STOK - PARTİ - KUMAŞ - İPLİK - GİYİM - ALINIR - 0536 336 43 43 - Spot Kumaş Almak Bizim İşimizSüslü ayak bileği açıklıkları ile pantolon genellikle sopalarla şey zor bot ya da over-the-ayak bileği ayakkabı giymek yapabilirsiniz yana, dekolte ayakkabılar giyilmelidir içindir.

Daralmaların özelliği pantolon en yaygın türlerinden biridir. Bu kot tüm bacak boyunca çok sıkı uyacak. Bu temelde diz ve uyluk aynı çevresi bulunuyor açılış standart ayak bileği var eğilimindedir “düz bacak” kot pantolon ve pantolon kumaşı aksine, “sıska” kategorisinde giysiler genellikle tozluk veya tayt benzeyen, vücudun eğrileri sarılmak için kesilir pantolon daha fazla. Başka bir pantolon sadece daha dar, olurdu genellikle ayak bileğinde sarılıyor vardır.

En uç örneklerinden biri 1980 ve erken 1990 sonlarında popüler hale pantolon türüdür pantolon,” bunlar bilinir hale geldi gibi, uyluk ve üst baldır bölge genelinde ama alt baldır ve ayak bileği hakkında oldukça donanımlı çok bol bulunmaktadır. Diğer tekrarlamalar bel ve ayak bileğinde dar ama daha orta uyluk alevlendi olma eğilimindedir binicilik pantolon kumaşı  ve bazı askeri pantolon,kumas pantolon İkinci Dünya Savaşı‘nda Avrupa askerler tarafından giyilen özellikle bulunmaktadır. Bunların çoğu oldukça baldır ve ayak bileği ile donatılmış, ama uyluk abartılı fişekleri özellikli edildi. Bunlar genellikle bütün gerekli ama konik bacak yaptı savaş botları ile giyilmek üzere tasarlanmıştır.

Orada konik pantolon giymek için birçok farklı yolu vardır, ve bir çok genel giysi kumaş tarzına bağlıdır. Onlar sıkı ayak açıklıkları demetleştirmesini uzak durmanıza yardımcı olur bu yana, ayak bileği geçmiş gelip çizme giymek istiyorum İnsanlar genellikle pantolon bu tür seçecektir. Basit daire ya da tenis ayakkabıları eşleştirme uzun bacaklar yanılsaması vermek yardımcı ve genellikle de bir uzama etkisi vardır pantolon bu tür pompaları veya yüksek topuklu ayakkabılar giyiyor olabilir.

kumaş pantolon seçimi,erkekler pantolon alırken nelere dikkat etmeli,pantolon alırken dikkat edilecekler,kışlık pantolon alırken,dar kesim pantolon,kumaş pantolon modelleri,erkek kumaş pantolon,pantolon kumaş çeşitleri,pantolon bayan giyim,pantolon modası oyunu,pantolon modası 2014,2015 pantolon modası,2016 pantolon modası 2015,pantolon modelleri,erkekler için pantolon seçimi,pantolon modeli

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın