Kumaş Modası

2015 Kumaş Modası

Kumaş modası  1990’ların başında Amerika Birleşik Devletleri kökenli olduğuna inanılıyor. Olasılıkla Seattle, Washington’da başlayan moda alternatif bölgesel büyüme ile birlikte,scarves iHER TÜRLÜ - STOK - PARTİ - KUMAŞ - İPLİK - GİYİM - ALINIR - 0536 336 43 43 - Spot Kumaş Almak Bizim İşimiz kez mali zorluklara çıktı gibi grupların popüler yaptı. Tarzı kot pantolon ve benzeri ucuz işçi sınıfı giyim ile karışık punk unsurları birleştiren ekose kumaşlar. Kumaş modası  gelişimi de 1980’lerin başında popüler yırtık ve parçalanmış giysiler geri getirdi. Onun yükseklikte birçok yönden 1980’lerin kapitalist aşırılıkları bir ret, ama stil hızla tasarımcıları tarafından yakalandı ve bir tanınmış kumaş moda trendi haline getirildi.

Belki de bu tarzı temel unsur dağınık bir görünüm ve birçok durumda, giysi parçaları eşleşmiyor birlikte eşleştirilmiş. Görünüm genellikle tabakalanma dolu, bir tasarruf mağaza havası vardır. Örneğin, bir uzun kollu tişört, bir tank top altında aşınmış olabilir bir şalvar hırka veya ceket ile kapalı tepesinde. Ekose gömlek veya kazak beline bağlı olabilir.

Erkek kumaş modasının en tanınabilir unsurlardan biri ekose flanel gömlek. Genellikle aşırı büyüklükte ve yıpranmış, bir T-shirt ya da uzun kollu termal fanila üzerinde katmanlı olabilir. Bu gömlek ekose desenler renkler sessiz, ölçek genellikle nispeten büyük ve kumaş solmuş ve yıpranmış. Bu kadar çok farklı renklerde mevcuttur ve genellikle ucuz olduğu için HER TÜRLÜ - STOK - PARTİ - KUMAŞ - İPLİK - GİYİM - ALINIR - 0536 336 43 43 - Spot Kumaş Almak Bizim İşimizFanila ekoseler için kullanılan popüler bir kumaştır. Diğer ekose kumaşlar içerebilir yün ya da pamuk karışımları.

Kot önemli bir unsurudur. Çoğu zaman, kot kumaşı yırtık veya delik ile, gevşek ve iyice aşınmış olmalıdır. Görünümünü daha az zaman, kot kasten kesilmiş veya sökük, ve sonra kesme kenarları çözülmeye ve mücadeleye başlarlar kadar tekrar tekrar yıkanabilir elde etmek. Buna ek olarak, daha sonra yıkandı ve kurutuldu, bir kaç saat için çamaşır suyu ile ıslatılmış olabilir. Bu işlem, kumaş solması ve çok daha fazla aşınmış görünümlü neden olur.

Yırtık kot pantolon ve kareli gömlek ek olarak, kadınlar genellikle bir çiçekli deseni ile uzun, gevşek pamuklu elbiseler vardır “anneanne elbiseler,” giyebilir. Yelpazenin diğer ucunda, kısa astarlı elbise ve oyuncak bebek elbiseleri yırtık tayt veya eşleştirilmiş.

kumaş modası ,2014 kumaş modası,2009 kumaş,kumaş 2009,moda kumaş,kumaş bayan giyim,kumaş spor giyim,kumaş 2014,marks spencer kumaş,döşemelik kumaş modelleri,2015 kumaş modası

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın