Pantolon Modası Giysi Modası

Pantolon için, bel sağ kalça üzerinde rahatça size uygun olmalıdır. Pantolon bacak değil yere, en azından ayakkabının üstüne kadar uzanmalıdır.

Şort için, bir pantolon üzerinde olandan biraz daha geniş bir bacak seçin. Şort diz üst ve orta arasında bir yerde durması gerekir.= HER TÜRLÜ - STOK - PARTİ - KUMAŞ - İPLİK - GİYİM - ALINIR - 0536 336 43 43 - Spot Kumaş Almak Bizim İşimiz.

Avrupa kesilmiş gömlek Amerikan kesim dan biraz farklıdır. Avrupa kesim biraz daha ince ve daha form oturan Amerikan kesim daha fazla oda için izin, biraz baggier ise, kenarları boyunca.

3. Doğru renkleri seçmek kıyafetlerinize renkler cilt, göz ve saç üzerine yansıtan ve belirli özelliklere bağlı olarak, bazı renkler diğerlerinden daha gurur olacaktır. Renkler aynı zamanda ruh halinizi artırabilir, ve biraz trendy renkleri giyiyor güncel bakmak yardımcı olabilir.

Farklı renkleri ile deneme ve size en uygun olanları bulmak. İyi bir renk cilt, soluk, sağlıklı değil lekeli, ya da hastalıklı görünmesi gerekir. Gözlerin net ve parlak, kanlı değil, ya da yorgun görünüyorsun.

Mavi veya yeşil gözleri varsa, onları ortaya çıkarmak için mavi bir gömlek ya da kravat giyiyor deneyin. Ayrıca, kırmızı veya kahverengi belirli tonları göz rengi “iptal” ve yorgun görünmesi olabilir.

Eğer tenli ve koyu renk saçları varsa, bu karşıtlık iltifat elbise giyen düşünebilirsiniz veya hakilerden bir sürü giyen bakmak yapmak olabilir “yıkanmış”.

Giydiğiniz renkler sizi mutlu ve rahat hissettirmek gerekir. Giydiğiniz renkleri nasıl hissediyorsun yapmak için dikkat edin. Ayrıca, belirli bir rengi giyen rahat değilseniz, bu trendy ya da favori takım renk olsa bile, bunu giymem.

Bazı insanlar sarı ve turuncu gibi parlak renkler giyen seviyorum, ama onlar diğer insanların kendini bilinçli hissettirmek olabilir.--HER TÜRLÜ - STOK - PARTİ - KUMAŞ - İPLİK - GİYİM - ALINIR - 0536 336 434 3 - Spot Kumaş Almak Bizim İşimiz.-

Bu tür flüoresan veya hardal sarı gibi bir sezon için popüler olan bazı renkler vardır ki alışveriş yaparken muhtemelen fark edeceksiniz. Gardırop bazı up-güncel renk iyidir, ama her ne olursa olsun eğilimleri, hissettirecek renkler satın almak ve iyi görünün.

Bazı renkler klasik olarak kabul edilir ve bu gibi, kahverengi, siyah, haki, gri ve lacivert gibi, modası asla. Bunları kullanmak için harika renkler vardır, ama yine, cilt tonunu düşünün ve bunları giyerek nasıl hissediyorum.

Eğer bu renkler günlük ve pahalı parçaları aşınma parçaları satın almak. Bu şekilde onlar, çok yönlü olacak ve uzun bir süre onları giyebilir.

Bu renkler “nötr” olsa bile yine de sana iltifat veya kötüleyen ya olabilir unutmayın. Örneğin, siyah bazı insanlar üzerinde çok ciddi görünüyor.

Eğer gelemez. Yüksek kaliteli giysiler giyin , yüksek kaliteli malzeme ve sağlam inşaat için Opt. Bu uzun bir süre için giymek için bekliyoruz pantolon ve daha resmi parçaları gibi temel parçalar için özellikle doğrudur.

Mutlaka kıyafetler çok para harcamak zorunda, ama her zaman kalite için görünmüyor. T-shirt gibi hızlı bir şekilde üzerinden giymek moda öğeleri veya şeyler, daha önemli parçaları üzerinde daha fazla para harcamak ve daha az para planlıyoruz.

İkinci el mağazalar yüksek kaliteli ürün büyük bir kaynak vardır. Ayrıca, pahalı bir marka satın ille kalitesini garanti etmez. Kıyafet alışveriş olursa olsun seçerken en iyi değerlendirmelerinizi kullanın.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın