İpek Kumaş Ferrace

İpek Kumaş

İpek kumaşın emiciliği sıcak havalarda giymek için rahat yapar ve süre aktif . Onun düşük iletkenlik soğuk havalarda cildi ılık hava yakın tutar. nHER TÜRLÜ - STOK - PARTİ - KUMAŞ - İPLİK - GİYİM - ALINIR - 0536 336 43 43 - Spot Kumaş Almak Bizim İşimizGenellikle gömlek, bluz , resmi elbise , yüksek moda giysi , iç çamaşırı, pijama , elbiseler , takım elbiseli , güneş elbise ve abiye gibi giysi için kullanılır .

Biz ipek elbise projeler üzerinde çalışırken biz topladık ipek kumaş değerli bilgileri paylaşmak istiyorum . Biz birçok yetenekli genç moda tasarımcıları gördük ve bunu kendiniz kullanıcıların kendi işleri için doğru imalatlar bulmak için çalışıyorlar. Biz bile bu muhteşem ipek kumaşlar bu ucuz sentetik sürümleri ile karşılaştırıldığında olamaz bilmiyorum çoğu gördük.

İpek Kumaş Türü

İnce ipek lifleri ve bugün kullandığımız şeylerin çoğu kontrollü bir ortamda yetişen ” ekili ” ipekböceği tarafından üretilmektedir. Solucanlar kısa ömrü 10.000 kez dut yaprakları bir diyetle beslenen ve vücut boyutunu artırmak vardı. Koza bükülmüş ve bir güve içine ipek yoluyla solucan kapakları önce koza uzun boyutunda bir mil kadar olabilir filamentleri üreten daha sonra sökülmüş sıcak suya batırılmış bir kez.bvHER TÜRLÜ - STOK - PARTİ - KUMAŞ - İPLİK - GİYİM - ALINIR - 0536 336 43 43 - Spot Kumaş Almak Bizim İşimiz

Doğal “Sakız” lifleri korur ve koza döndürülmüştür olarak birbirine sopa neden olur – ham ipek sonra serisin kaldırmak için işleme tabi tutulur.

İpek , yün ya da insan saç benzer bir protein lif vardır. İpekler bazı usulsüzlükler olması için doğaldır – bazen ” Şantuklar ” denir . Bu, % 100 ipek kumaş doğasıdır.

İşlendikten ipek kumaş çeşitli içine dokunmuş veya örülmüş olabilir. İpek küçültmek , böylece giyim oluşturmak için kullanıyorsanız , bunu önceden çektirmek için emin olacaktır . İpek genellikle bir harika hissediyorum , ( bir “el ” olarak anılacaktır ) , ve bize lüks düşündürüyor neredeyse yanardöner parlaklık vardır.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın