Parça Kumaş Alan

Parça Kumaş Alan

Bugün, kumaş son derece karmaşıktır. Tekstil endüstrisi zirvesinde bugün, ama dünya hala basitlik takdir. Günümüzde tarzı değişikliği ve tasarımcılar yönetilen bir şekilde kendi kumaş ve tasarımları dikkatli seçin için bir pusula olarak görülüyor.

Elbiseler için kumaş çeşitleri,Bir elbise için hangi kumaş seçilir,Yaz ve gece elbiseleri için kumaş,Elbise kumaşları isimleri,Yazlık elbise kumaşları,Elbiselik Kumaş Pazarı,Viskon Kumaş,Eşofman kumaşları,Bursada kilo ile kumaş,şifon elbiselik kumaş,abiyelik kumaş,Abiye kumaşları Nelerdir,Abiye Kumaş Eminönü,Taşlı boncuklu ithal kupon abiyelik kumaşlar,Taşlı Abiye Kumaş,Fransız dantel kumaş,Abiye kumaş türleri,Boncuklu Abiye Kumaş,Büyük Pullu Kumaş,Payetli kumaş Eminönü,Toptan payetli kumaş,Pul payet kumaş toptan,Amerikan Pullu Kumaş,SAÇAKLI Payet Kumaş,Payetli kumaş nasıl olur,

Ayrıca, tüm dünyada mağazalar da onlar ilgili izleyiciler tarafından anlaşılabilir şekilde, kendi tasarımları basitlik için çaba. moda dünyası iki kat artmıştır Kumaş gibi doğal kumaşlardan bir geçiş ve önemi geçiyor.

Kumaş Alanlar. Bu nedenle olduğu mütevazı ve kaba üzerine korelasyonların nasıl hareket ettiğini. Aslında, bir yolculuk çok ilginç olmuştur. Kumaş artık mat renkleri ile sınırlı değildir, kumaş çok parlak ve yumuşak dokular mevcuttur. üzerinde iplik haline döndü pamuk, ipek ya da yün, bir karışımıdır Parça Kumaş Alan.

Dokuma kumaş çözgü ve atkı ipliklerinin ama basit Karıştırma başka bir şey değildir, bu sürecin iplik tipi, kalite ve süreklilik hazırlık makineleri dokuma gelen bağlıdır. , Sarma çözgü, tezgah üzerinde imal edilecek kumaş satışı kalitesi üzerinde önemli bir etkisi iplik hazırlama bölümleri boyutlandırma ve çizim-dokuma vardır. Iplik hazırlık değil karar kalitesi sırasında, sadece süreci hazırlık makinelerde parametreleri ama çalışma yöntemleri dikkate alınmalıdır.

Geniş stoklarımızda muslin, calico, tuval, keten gibi temel ve doğal kumaşlar, baskılar, damasklar, damaskalar, ipek, kadife, goblen ve şönil gibi ürünler bulunmaktadır. Döşeme için uygun birçok kumaş bulunmaktadır ve ayrıca masa örtüsü için döşemelik vinil ve silinebilir bez bulunmaktadır.

Net çubuklar dekoratif uzmana bilinen klasik markalardan ve Pencere uygulamaları ve ısmarlama aralıkları ayrıntılı. Ayrıca Perde kancaları, kör kitleri ve bileşenleri gibi çeşitli temel öğeleri stoklarımıza sunuyoruz.

Etkileyici bir abartı ve döşeme örgüleri de dahil olmak üzere birçok muhteşem Döşeme Aksesuarlarımız var.

Bilgili personelimiz size sağlam bir yardım ve tavsiye almanızı sağlar, perde gereksinimlerinizi (ve diğer çoğu projeyi) hesaplamak için tam eğitim almışlardır! Lütfen pencere ölçümlerinizi mümkün olduğunca getirin ve örnekleri ve fikirleri ile eve götürmek için ayrıntılı bir fiyat teklifi sunabiliriz.

Biz de kendi var Perde Yapımı biz güzel el Perdeler, Perde, ve Sipariş yapılan minderler bitmiş üretmek işlik. Sipariş üzerine yapılan siparişler için ön sipariş verme süresi, sipariş ayrıntılarına bağlı olarak 4-8 ​​hafta arasındadır.

Size mevcut başlık seçeneklerini gösterecek örnek perdelerimiz var ve kendi evinizde izleyebileceğiniz kumaş kitapları, askıları ve vitrin Parça Kumaş Alanürünlerini ödünç verebiliriz.

Kumaş Örnekleri stok rulo veya pul karşılamak için küçük bir ücret karşılığında bizim desen kitaplarından sipariş ücretsiz olarak temin edilebilir.

Spesifik bir şey arıyorsanız örnek tedarik edebilir ve sizin için birçok tedarikçimizden süslemeleri koordine edebiliriz.

Bizim popüler Ev Ziyaret hizmet bizim işlik yapılan bazı perde ya da güneşlik olan ilgi ama biz ölçümleri kontrol etmenizi ziyaret edecek kumaşlar, başlıklar, direkleri vb küçük bir uzman yardımı ve güven ihtiyacı olan müşteriler için ise, fikirlerinize Ve önerilen tasarımın uygun olduğundan ve odayı iltifatlandıracağından emin olun. Size ilk etapta mağazamızda biraz zaman geçirmenizi öneriyoruz, böylece size tam bir yelpazeyi gösterebilir ve ihtiyaçlarınızı tartışabiliriz.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın