Parti Keten Kumaş Alınır

Keten Kumaş Alınır. Tekstil lifleri bir birey ve bir nesne arasında, iki kişi arasında alınıp, iki nesne arasında olabilir. Lifler (kurban, şüpheli ve / veya sahneden kumaş fiyatı) Belirli bir kaynağı ile eşleştiği zaman, bir değer o dernek yerleştirilir. Bu değer, liflerin sayısı, bulunan liflerin yerini olay yerinde ya da mağdura ve farklı liflerin sayısının bulunan lif tipi, lif renk veya renk değişimi gibi birçok faktöre bağlıdır olay yerinde ya da ucuz giyim.3

Keten Kumaş Alınır. Fiber transfer ve tespit olsun şüpheli ve mağdur veya suç mahallinde, transferinden sonra liflerin sebat ve temas katılan kumaş türüne (ler) arasındaki temas niteliği ve süresine bağlıdır.

Keten Kumaş Alınır. Bir elyaf çapına göre uzunluk birçok kat daha fazla olan bir tekstil malzeme en küçük birimdir. Lifler, bitki ve hayvan elyafları gibi doğal olarak oluşabilir, ancak aynı zamanda sentetik olabilir. Bir fiber dokuma veya bir parti kumaş alanlar oluşturulması için örülebilir bir iplik meydana getirmek üzere, diğer elyaflar ile eğrilebilir. Ve kullanılan elyaf uzunluğu, eğirme yöntemi tipi ve kumaş yapısının tür tüm liflerin transferi ve elyaf birlikleri önemini etkiler. Bir suç işlenmesi sırasında bir şüpheli ve mağdur arasındaki fiber transferi ihtimali olduğunda bu çok önemli hale gelir.

Keten Kumaş Alınır. Daha önce belirtildiği gibi, lifler suç komisyon sırasında mağdurun giyim bir şüphelinin giyim transfer edilebilir iz kanıt formu olarak kabul edilir. Lifler aynı zamanda böyle bir suç mahallinde bir halı, yatak, ya da mobilya gibi bir kumaş kaynağından aktarabilirsiniz.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın