Parti Kot Kumaş Alınır.

Parti Kot Kumaş Alınır. Bir tarayıcı elektron mikroskobu ile görüldüğü gibi naylon halı liflerin çapraz kesit görünüşleridir

Parti Kot Kumaş Alınır. Bir şüphelinin giyim eşleşen olarak tanımlanan bir mağdurun giyim üzerine liflerin sayısının gerçek temas belirlemede önemlidir. Liflerin daha fazla sayıda, iletişim aslında bu bireyler arasında meydana geldiğini daha muhtemel.yy

Lifler bulunur burada da belirli bir lif dernek yerleştirilen değerini etkiler. Vücudun farklı alanlarda veya suç mahallinde belirli öğeleri liflerin yeri lif dernek önemini etkilemektedir.

Kumaş Türü

Yapılmış bir kumaş alanlar temas sırasında, transfer edilebilir elyaf türleri ve sayısını etkiler. Sıkıca dokunmuş veya örülmüş kumaşlar daha az sıklıkta gevşek örme veya dokuma kumaş daha döken; filaman ipliklerinden oluşan kumaş ipliklerinin oluşan kumaşların daha az tutmaktadır. Liflerin belirli tipleri de daha kolay bir şekilde aktarmak için eğilimindedir.

Parti Kot Kumaş Alınır. Bir kumaş çeşitleri yaşı da lif transferi derecesini etkiler. Bazı yeni kumaşlar için, kumaş yüzeyi üzerindeki gevşek liflerin bir çokluğu daha kolay tutabilir. Bazı yıpranmış kumaşlar kolayca lifleri döken alanları zarar vermiş olabilir. Fiziksel temas sırasında oluşan bir kumaş hasar büyük ölçüde lif transferi olasılığını artırır.

Parti Kumaş Alanlar Kaynak Belirlenmesi

Parti Kot Kumaş Alınır. Bir sorguya elyaf, bilinen kumaş kaynağından elyaflar ile karşılaştırıldığında, bir belirleme, bu elyaf, bilinen ucuz kumaş fiyatı kökenli olabilir olup olmadığı gibi yapılır. Bu yetersizlik olumlu bir elyaf esas önemi azalır hiçbir şekilde bir kaynağı ile bir lif ilişkilendirmek için her ne kadar bir elyaf, belirli bir kumaş kaynaklanan olumlu olduğunu söylemek mümkün değildir.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın