Perakende Kumaş Satışı

Perakende Kumaş Mağazaları. Onların ses yansıtma kendilerini duyabilirsiniz böylece ses geri sanatçıların yansıtmak için çok önemli olan akustik müzik performansları için parti kumaş alanlar çekme yapılar özellikle uygun hale getirir. Düzgün hem yansıtan eyer şeklinde yüzeyleri ve yaygın ses tasarlanmış.organze kumaş fiyatı - HER TÜRLÜ KUMAŞ  İPLİK GİYİM ALINIR. 0536 336 43 43

Güçlendirilmiş performans için, çekme yapısının iç sesini absorbe kumaş gömlekleri veya diğer malzemeleri gerekebilir. Gerilme yapı ucuz kumaş orta ve yüksek frekans aralığı sesleri yansıtan Çünkü, düşük frekanslar güçlendirilmiş müzik sesi çok parlak hale zarından geçebilir. Bir varyans yapısı ötesinde ses belediye desibel düzeyinde gereksinimlerini aşan bazı performansları için gerekli olabilir.

Renk haslığı PVC kaplı kumaş ve polyesterleri PVC lamine ile, renk seçimi bitmiş malzeme, renk sabitliğinin ve UV direnci etkileyecektir. Bazı parlak renkler ve parça kumaş alanlar pastel tonlar zamanla solmaya eğiliminde olacaktır. Yüksek şeffaf malzeme, aynı zamanda dış kaplama titanyum dioksit (beyaz pigment) düzeyi yüksek olan malzemelere kıyasla, UV ışığı direncine sahip olmayacaktır.

Daha çok geleneksel yapı ile daha zar yapısının tasarımında, malzemenin özellikleri, erken tasarım sürecinde dikkate alınmalıdır. Sadece bazı ucuz kumaşlar, örneğin, bir dört-nokta kapağında bir keskin kenar ağırlayacak. Geri çekilebilir bir yapıda olması durumunda, tasarım kumaş katlanabilir olup olmadığını bilmek ve katlanır hacmi gerekir.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın