Organze Kumaş Fiyatı

Organze Kumaş Fiyatı. Bir strese karşı için, veriler, sertlik, esneklik ve plastisite açısından ucuz kumaş karakterize hem tek eksenli ve çift eksenli bilgi şeklinde olmalıdır. Bilgi, bir yük taşıyan bir uygulamada yük altında malzeme tepkisinin etkin modelleme için gereklidir. Kayma mukavemeti, kayma gerilme ve Poisson oranları elde etmek daha zordur, ama bir yapı malzemesi olarak kumaş analiz etmek için esastır.organze kumaş HER TÜRLÜ KUMAŞ  İPLİK GİYİM ALINIR. 0536 336 43 43

Kumaş üreticileri yaşlı örnekleri test dayalı bir temsili ortamda kumaşın uzun vadeli performansı kanıt sağlamak gerekir.

Diğer özellikler bir projede bir kumaşın canlılığı değerlendirirken devreye girer. Bu özellikleri hakkında bilgi bulma daha elde etmek zor, ama bir projede kumaş fiyatı performansı tam bir resim elde etmek hakkında soran değer olabilir. Bazı özellikler şunlardır:

İnşaat yolcuların termal konfor onları ve onları çevreleyen yüzeylerin radyant sıcaklık çevreleyen hava sıcaklığına bağlıdır. düşük kütle ve saydamlık parti kumaş alanlar çekici yapılar yapmak nitelikleri de dış koşullar karşısında hızlı sıcaklık değişimlerine katkıda bulunabilir. Sonuç olarak, bu bulut, rüzgar hızı ve güneşin yoğunluğu nedeniyle termal devletleri zıt yüzeylere yakınlığı bağlı, uzayda çeşitli yerlerinde oldukça farklı hissediyorum. Bu etkiyi dikkate almamak rahatsız ve verimsiz tutulan ortamlarda neden olabilir.

Bir kumaş toptancısı zarının termal davranışını anlamak için, onun üretici malzemeleri bu özellikler bilgilere bakmak. Özellikle, yaz ve kış değerleri ve gölgelendirme katsayılarını, ve organze kumaş en geçirgenliği ve yansıtma, ideal termal radyasyon tüm dalga boylarında ve insidansı tüm açılardan hakkında optik bilgi sunmalıdır.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın