Perdeler Nasıl Yıkanır

Perde” ile ilgili makale çoğu belirli bir tasarım tamamlamak için yardımcı ve iç istediğiniz stili vurgulamak istiyorum kaliteli ev tekstili, bir seçim ayırdı, bugünkü makale perdeler 01bakımı hakkında ipuçları ayrılacaktır. Mümkün olduğunca uzun süre büyük bir görünümü olarak perdeler için ve sizi memnun etmek için, onlar, elbette, demir ve temiz yıkamak gerekir. Ve hatırlanması gereken en önemli şey – olduğuna kadife ince tül veya palmet perdeler, kendi yaklaşımını ihtiyacı olmadığını kumaş ve perde her türü için.

İşte perdeleri temizlik yaparken izlenecek başlıca öneriler şunlardır.

  1. Kurallar çamaşır makinesinde yıkayın perdeleri

Keten

3Keten – Doğal ince keten perdeler için malzeme en iddiasız türüdür. Yıkama kılavuzu seçmek daha iyidir. Keten kumaş düz bir yüzey üzerinde genişleyen, kuruma gerektiği fazla büzülme, verdiği göz önüne alındığında. Daha iyi nemlendirilmiş yüksek sıcaklıklarda ütülenir.

Makinenin sadece uygun yoğun doku perde, ve onları yıkamak için seçerseniz, farklı malzemelerden daha iyi perdeleri karıştırın ve bunları ayrı ayrı yıkamak gerekmez Çamaşırhane. Çamaşır yıkama için uygun bir program seçimi, çamaşır makinesinin tipine ve yıkanacak bir kumaş türüne bağlıdır.

Bir kural olarak, daktilo bir mod var narin yıkama çamaşır evrensel.

Bu özellikleri hatırlamaya değer ekstra durulama – perdeler yıkanıp iyi şekilde deterjan artıkları güneş ışığı, kumaş hızlı solma katkıda Artık onlar sürecek.

Basmak perdeler daha el veya minimum hız makinesinde, ana şey kumaş zarar ve kıvrımlar bırakmak değil, böylece aşırıya değildir.

Perde Ütü Nasıl Yapılmalı sıcaklığı seçme 2. Özellikler

2İlk şey demir olan rejimlerin başa yüzden Ütü perdeleri, onlar yapıldığı dokuya gelen bir sıcaklıkta gerekir. Temizlemek için tabandır tutun. İçeriden beyaz x \ b dokusu ile inme iyi Perdeler. Perdeler yüksek sıcaklıkta ütü gerek kumaşlardan yapılmış, bu özellikle önemlidir.

Güneşlikler tekstil işleme temizlenmesi yumuşak meme veya sentetik süpürgeler kuru elektrikli süpürge içerir. Temizlemek istediğiniz kumaş, bir çift korkmayan, bir buharlı temizleyici kullanabilirsiniz.

Tül

Basit dantel perdeleri bakımdır. Onlar, yıkamak için kolay hızlı bir şekilde kurur ve yumuşatma için çok az ihtiyaç var. Tek koşul: modu sıkma ve genişletilmiş biçimde kurutulmuş kullanmayın.

Tül kumaşı sararmaya bir özelliği vardır. Giysi, beyaz (örneğin araçlar genellikle ağartıcı var) için kumaş sararma tül kullanım deterjan önlemek için.

Organze – kumaş çok yumuşak bir tür, böylece yıkama hassas bir operasyon olması kumaşın bu tür bir özel yumuşak bir deterjan kullanın ve yıkamak daha iyidir. Bu ovmak veya sadece hafif bastırarak bu tür ürünleri, bükmek değil.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın